ویدیو ۲۱ مهر ۱۳۹۹

آشفته:زمانی که بخش بودیم تا کنون نیرویی اضافه نشده ولی حجم کارها چند برابر شده است/ اداره پست گراش جز برترین های استان در سال ۹۸

آشفته:زمانی که بخش بودیم تا کنون نیرویی اضافه نشده (چهار نفریم) ولی حجم کارها چند برابر شده است/ اداره پست گراش جز برترین های استان در سال ۹۸

پیگیر دفتر پستی در خلیلی و دفتر پیشخوان شهر ارد هستیم.

هفتدم مهرماه روز جهانی پست نام گذاری شده است، به همین بهانه به سراغ شکرالله آشفته ریس اداره پست شهرستان گراش رفتیم تا در این خصوص خبری تهیه کنیم.

آشتفه می گوید: تعداد ترافیک خدمات انجام شده در یکسال گذشته در اداره پست شهرستان گراش ۹۵۴۵۶ عدد خدمت ارائه شده است که در مقایسه با سایر شهرستان های استان در رتبه بالایی قرار داریم.

ریس اداره پست گراش در خصوص تحویل بسته های پستی گفت: با توجه به اینکه بیش از ۱۰ سال قبل که گراش بخش بود و حجم خدمات و مرسولات بسیار کمتر از الان بود این اداره با چهار نیرو کار می کرد و اکنون نیز با این همه حجم کاری همچنان با چهار نیرو  و یک نیرو بخش خصوصی کار می کنیم که فقط با کار جهادی و شبانه روزی همکارانم توانسته ایم در سال ۹۸ جزء ۵ ادراه برتر استان قرار بگیریم. با توجه به شرایط ویژه کرونایی و حجم بالای خدمات و درخواست های مردمی که انتظار دارند مرسوله های پستی خود سریعتر دریافت کنند از مسئولین شهرستان و استان درخواست دارم  نسبت به مجوز بکارگیری نیرو ما را مساعدت کنند.

 شکرالله آشفته ریس اداره پست گراش افزود: مردم اداره پست را تنها درحد بسته و نامه میدانند ولی بهتر است بدانند که اداره پست بیش از ۱۵ خدمت دستگاههای اجرایی توسط پست و دفاتر پیشخوان شهری و روستایی انجام می دهد.ادارات پست با کمترین نیرو و امکانات بیشترین خدمات را به مردم ارائه می دهند.
وی اضافه کرد: درحال حاضر عملیات فهرست برداری و بهنگام سازی و تخصیص و ساخت و نصب پلاک کدپستی ده رقمی در شهر ارد و فداغ توسط پیمانکار پست آغاز کردیم. فهرست برداری و بهنگام سازی و تخصیص و ساخت و نصب کدپستی ده رقمی دهستان خلیلی و شهرکهای جدید سطح گراش را در دستور کار بعدی داریم و
البته اصلاح برخی از آدرسهایی که توسط پیمانکار قبلی درست فهرست برداری نشده هم در دستور کار داریم
پیگیر افزایش ترافیک و درآمد واگذاری خدمات مجدد بنیاد مسکن و آبفا روستایی(ادغام شده با آبفا)جهت دفاتر ارد وفداغ هستیم.

 همچنین آشفته اشاره کرد: پیگیر راه اندازی دفتر پستی در خلیلی با توجه به بعد مسافت و نیاز مبرم آن منطقه هستیم که در اردیبهشت ماه فرم امکان سنجی ونیازشهرستان گراش به تهران ارسال شده ولی هنوز پاسخی دریافت نشده است همچنین پیگیر تبدیل وضعیت دفترict شهر ارد به دفتر پیشخوان شهری هستیم.
مکاتبات انجام شده و منتظر پاسخ کارگروه دفاتر پیشخوان مستقر دراستان هستیم که به محض وصول مجوز تبدیل وضعیت دفتر ارد به پیشخوان شهری انجام میشود
پیگیر عقد قرارداد با شرکت سایپا و ایران خودرو جهت توزیع مرسولات این دوشرکت هستیم که مدیران این دو شرکت همکاری بسیار خوبی بااین اداره داشته اند که جای تقدیروتشکر دارد.
درپایان از همکاری صمیمانه تمام دوستان وبزرگواران و همشهریان محترمی که درد ومشکل این اداره را میفهمند و درک مینمایندو با این اداره همکاری مینمایند کمال تقدیر و تشکر مینمایم و از تمام همشهریان محترمی که درمواردی انتقادات وگاه آتذکرات آنها بجا و درست می باشد بعنوان خدمتگزار اداره پست عذرخواهی مینمایم و برای ما دراین راه سخت دعا کنید تا بتوانیم دراین مسیر بر مشکلات فائق آییم و بر خدمات رسانی بهتر وبه روز تر موفق باشیم.

 

یادآوری می شود آشتفه ریس اداره پست بمنظور ردیابی مرسوله های پستی اینترنتی توسط مردم  ارائه نمودند که در انتهای این خبر آورده شده است.

مراحل رهگیری کار سوخت (۱)

مراحل رهگیری مرسولات پستی (۲)

 

 

 

پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)
ارسال دیدگاه