کد خبر: 8473

تاریخ انتشار: مهر ۱۷, ۱۳۹۹

آیا خیابان شهیدان محقق تعریض می شود؟

تعریض خیابان شهید محقق با عقب نشینی ورزشگاه شهداء مهمترین موضوع مورد بحث بود   به گزارش گراش انقلابی به نقل از روابط عمومی شهرداری گراش، دوشنبه ۱۴ مهرماه، خداپرست رئیس اداره ورزش و جوانان، هیبتی نماینده حقوقی اداره کل ورزش و جوانان، هیات امنا و جمعی از پیشکسوتان و ورزش دوستان در جلسه ای […]

تعریض خیابان شهید محقق با عقب نشینی ورزشگاه شهداء مهمترین موضوع مورد بحث بود

 

به گزارش گراش انقلابی به نقل از روابط عمومی شهرداری گراش، دوشنبه ۱۴ مهرماه، خداپرست رئیس اداره ورزش و جوانان، هیبتی نماینده حقوقی اداره کل ورزش و جوانان، هیات امنا و جمعی از پیشکسوتان و ورزش دوستان در جلسه ای مشترک با عبدالحسین مهروری سرپرست شهرداری گراش دیدار و مسائل و مشکلات خود را مطرح نمودند. مهمترین موضوع مطرح شده بحث عقب نشینی ورزشگاه شهداء از سمت خیابان شهید محقق بود.


در ابتدای جلسه رحمت اله مهیایی به عنوان نماینده هیات امنا و پیشکسوت ورزش درخواست های خود را مطرح و از شهردار خواست تا در صورت امکان عقب نشینی را مسکوت گذارد و یا کلیه خسارت های وارده به ورزشگاه را جبران نماید.
اکبری رئیس سابق ورزش و جوانان: با یک متر عقب نشینی هم موافق نبوده و نیستیم.

 

عبدالحسین مهروری ضمن خوشامد گویی خدمت حاضران خود را بخشی از جامعه ورزش خواند و بر پرداخت کلیه حق و حقوق اداره ورزش و جوانان طبق نظر کارشناسی و برابر قانون تاکید کرد و از آمادگی شهرداری جهت کمک به بهسازی و تجهیز ورزشگاه خبر داد.
همچنین ایشان در خصوص تعهدات ایجاد شده در مرحله اول عقب نشینی خاطر نشان کرد به تمام تعهدات طبق توافق نامه پایبند هستیم.

در پایان مقرر شد تا اعلام نظر کارشناس هیج اقدام عملی صورت نپذیرد و پس از آن در جلسه مشترک بین شهرداری ورزش و جوانان و اداره اوقاف مسئله پیگیری و توافق گردد.

سرپرست شهرداری گراش : قول میدهیم حق ورزش و جوانان ضایع نشود.

 

پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)
ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان