کد خبر: 382

تاریخ انتشار: آبان ۲۷, ۱۳۹۷

انتشار ماهنامه گراش انقلابی شماره ۲ + دانلود pdf

    با سلام گراش انقلابی : ماهنامه آبان ماه ۹۷ ( شماره ۲) گراش انقلابی منتشر شد . علاقه مندان می توانند از طریق لینک زیر PDF ماهنامه را دریافت و بصورت آنلاین مطالعه فرمایند ، همچنین این نسخه بصورت چاپی نیز منتشر گردیده است که از طریق فروشگاههای محصولات فرهنگی ، دکه های […]

 

 

با سلام
گراش انقلابی :
ماهنامه آبان ماه ۹۷ ( شماره ۲) گراش انقلابی منتشر شد .

علاقه مندان می توانند از طریق لینک زیر PDF ماهنامه را دریافت و بصورت آنلاین مطالعه فرمایند ، همچنین این نسخه بصورت چاپی نیز منتشر گردیده است که از طریق فروشگاههای محصولات فرهنگی ، دکه های پخش نشریات و برخی لوازم التحریر ها و … قابل خرید می باشد.

فعالیت و گسترش کار فرهنگی نیازمند حمایت مادی و معنوی شما مردم فرهیخته می باشد که با انتشار و معرفی ماهنامه گراش انقلابی ما را در این عرصه فرهنگی یاری فرمایید .

 

 

پسندیدم(۱۱)نمی پسندم(۱)
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

 • M

  تاریخ :

  7 - 0

  با عرض سلام
  بنظر من اکثر نشریات ، مجلات و سایتهای خبری گراش به یک شکل کار میکنند برای جذب حداکثری و پرمخاطب بودن باید به دنبال خبرها و شیوه های جدید خبری رفت که یکی از آن ها پیگیری مطالبات مردم است یا بحث شفاف سازی در حوزه های مختلف اداری سطح شهرستان که دقیقا همین کارها در فضای مجازی بیشتر اتفاق می افتد ولی چون سندیت خاصی ندارد هیچ مسئولی ملزم به پاسخگویی نیست.
  با تشکر

  پسندیدم(۷)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان