کد خبر: 7024

تاریخ انتشار: بهمن ۱۹, ۱۳۹۸

اوز به عنوان اولین شهر خلاق حوزه کتابخوانی در کشور معرفی شد

  در آئین معرفی ششمین پایتخت کتاب ایران که ۱۹ بهمن در سالن همایش های کتابخانه ملی ایران با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، شیراز و اوز از استان فارس حائز بالاترین امتیاز در کشور شدند. به گزارش گراش انقلابی به نقل از  وبسایت خبری اوز امروز در این مراسم شیراز به […]

 

در آئین معرفی ششمین پایتخت کتاب ایران که ۱۹ بهمن در سالن همایش های کتابخانه ملی ایران با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، شیراز و اوز از استان فارس حائز بالاترین امتیاز در کشور شدند.

به گزارش گراش انقلابی به نقل از  وبسایت خبری اوز امروز در این مراسم شیراز به عنوان پایتخت کتاب و اوز به عنوان اولین شهر خلاق حوزه کتابخوانی کشور معرفی شد و پس از اوز به ترتیب بم، رفسنجان و شهرری به عنوان سه شهر دیگر خلاق حوزه کتابخوانی معرفی شدند. به اوز علاوه بر لوح بن ۱۵ میلیون تومانی کتاب نیز اهدا شد.

مهندس کراماتی شهردار اوز به اتفاق فروغ هاشمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی، جعفر راستگو رئیس شورای شهرستان، محمود محبی رئیس شورای شهر، سعیدکراماتی، طیبه نامی، کتابداران کتابخانه های اندیشه، صفیه خضری، بانو و کودک ونوجوان اوز و جمعی از همشهریان مقیم تهران در مراسم اختتامیه حضور داشتند.

 

 

پسندیدم(۳)نمی پسندم(۰)
ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان