کد خبر: 7831

تاریخ انتشار: تیر ۷, ۱۳۹۹

در پی وقوع زلزله های متعدد در مناطقی از شهرستان های گراش، خنج و لارستان و پیگیری های مهندس حسین حسین زاده نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی

اولین گام جهادی حسین زاده/با پیگیری های نماینده مردم،مسئولین قرارگاه جهادی و سازندگی قوه مقننه (مجلس)در مناطق زلزله زده حضور می یابند.

اولین گام جهادی حسین زاده/با پیگیری های نماینده مردم،مسئولین قرارگاه جهادی و سازندگی قوه مقننه (مجلس)در مناطق زلزله زده حضور می یابند. به گزارش گراش انقلابی : با پیگیری های مهندس حسین حسین زاده نماینده مردم گراش،لار،خنج و اوز در مجلس شورای اسلامی تیم کارشناسی قرارگاه سازندگی و جهادی قوه مقننه روز دوشنبه راهی مناطق […]

اولین گام جهادی حسین زاده/با پیگیری های نماینده مردم،مسئولین قرارگاه جهادی و سازندگی قوه مقننه (مجلس)در مناطق زلزله زده حضور می یابند.

به گزارش گراش انقلابی : با پیگیری های مهندس حسین حسین زاده نماینده مردم گراش،لار،خنج و اوز در مجلس شورای اسلامی تیم کارشناسی قرارگاه سازندگی و جهادی قوه مقننه روز دوشنبه راهی مناطق زلزله زده گراش؛خنج و لار می شوند.

مهندس حسین زاده در گفتگو با خبرنگار گراش انقلابی  ضمن ابراز همدردی و همراهی با مردم زلزله زده منطقه گفت: من در اولین ساعات وقوع زلزله با مسئولین محلی تماس گرفتم و پیگیر وضعیت مردم شدم و در جریان اقدامات و کارهای صورت گرفته قرار گرفتم.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه شرایط موجود و سابقه زلزله های مکرر ان منطقه بلافاصله برای پیگیری و اقدامات لازم دست به کار شدم و با مسئولین رده بالای کشوری تماس و جلساتی داشتم.

حسین زاده خاطر نشان کرد: پیرو آن جلسات و پیگیری ها، دیدار هایی با سردار نقدی ، آقای سرورزاده و تماس با وزیر کشور و برخی مسئولین دیگر داشتم و تاکید کردم که مردم منطقه مدتهاست که از زلزله رنج می برند و هر چه سریعتر باید برای جلب رضایت آنها و بازگشت آرامش و اطمینان خاطر از جبران خسارتهایی که به انها وارد شده است اقداماتی صورت پذیرد.

مهندس حسین حسین زاده نماینده مردم گراش،لار،خنج و اوز در مجلس شورای اسلامی این خبر مهم نیز داد که با رای زنی ها و پیگیری های صورت گرفته قرار است روز دوشنبه پیش رو تیم کارشناسی از قرارگاه سازندگی قوه مقننه (مجلس) به با همراهی خودم و سایر مسئولین و گروههای جهادی به مناطق زلزله زده بیاییند و از نزدیک شاهد وضعیت مردم قرار بگیرند تا درصورت امکان برای بازسازی و کمک به مردم زلزله زده این مناطق به یاری آنها بیایند.

پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

 • روستایی

  تاریخ :

  0 - 0

  به این میگن نماینده
  خدایارت باشه مهندس جان سالم باشی.

  پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان