کد خبر: 8371

تاریخ انتشار: مهر ۶, ۱۳۹۹

بحث زیر گذر یا روگذر میدان شهید برزگران منتفی است باید از طریق اصلاح هندسی حل شود

بحث زیر گذر یا روگذر میدان شهید برزگران منتفی است باید از طریق اصلاح هندسی حل شود.   به گزارش گراش انقلابی : در جلسه شورای ترافیک روز چهار شنبه گذشته برگزار شد، با توجه به بحث های مطرح شده ، موارد ترافیکی سطح شهر در خصوص راههای حل مشکل ترافیکی میدان شهید برزگران (شهرداری) […]

بحث زیر گذر یا روگذر میدان شهید برزگران منتفی است باید از طریق اصلاح هندسی حل شود.

 

به گزارش گراش انقلابی : در جلسه شورای ترافیک روز چهار شنبه گذشته برگزار شد، با توجه به بحث های مطرح شده ، موارد ترافیکی سطح شهر در خصوص راههای حل مشکل ترافیکی میدان شهید برزگران (شهرداری) گراش به مطالعات انجام شده روگذر اشاره شد.

عبدالحسین مهروری شهردار گراش گفت: با توجه به مطالعات انجام شده تاکنون، بنظر می رسد موضوع روگذر منتفی شده است ، اما منتظر نظر قطعی و نهایی استان هستیم که به محض تعیین تلکیف شدن این موضوع باید مطالعات اصلاح هندسی میدان شهید برزگران آغاز تا در اسرع وقت عملیات اجرایی شدن اصلاح این میدان انجام شود و شاهد کاهش خطرات و اتفاقات در این میدان باشیم.

همچنین در خصوص بسته شدن تقاطع های بلوار شهدا نیز بحث شد که مقرر گردید پس از بررسی میدانی و اظهار کمیته فنی شورای ترافیک نسبت به بازگشایی  و یا ایجاد یک تقاطع مناسب تصمیم گیری شود.

موضوع دیگری که در این جلسه مطرح شد ، چگونگی و متولی تامین روشنایی خیابان عاشورا (ورودی مسکن خود مالکی) بحث و تبادل نظر شد.

 

پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)
ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان