کد خبر: 7294

تاریخ انتشار: اسفند ۲۸, ۱۳۹۸

به بهانه روز شهردار؛ نگاهی به گام های شهرداری گراش در افتتاح خیابان عاشورا

۲۵ اسفند ماه یادآور سالروز شهادت بسیجی مخلص شهید مهدی باکری که در تقویم کشورمان به روز شهردار نامگذاری شده است؛ این روز مجالی می دهد تا از همه ی شهرداران خدوم و خدمتگزاران بی منت عرصه ی مدیریت شهری به خصوص دکتر ابراهیم خداشناس شهردار محترم گراش با بیان چند جمله قدردانی کنیم. یکشنبه […]

۲۵ اسفند ماه یادآور سالروز شهادت بسیجی مخلص شهید مهدی باکری که در تقویم کشورمان به روز شهردار نامگذاری شده است؛ این روز مجالی می دهد تا از همه ی شهرداران خدوم و خدمتگزاران بی منت عرصه ی مدیریت شهری به خصوص دکتر ابراهیم خداشناس شهردار محترم گراش با بیان چند جمله قدردانی کنیم.

یکشنبه ۳۰ دی ماه ۱۳۹۷ شهردار گراش و اعضای شورای شهر گراش با همراهی معاون عمران و ناظر فضای سبز و پیمانکاران شهرداری در خیابان های شهرک پردیس به بررسی میدانی و بازدید از محل پرداختند و با مردم گفتگو کردند. ( لینک خبر در گراش انقلابی)

مهمترین بخش از این بازدید، قول مساعدت برای شروع عملیات راه دسترسی به مسکن مهر خود مالکی بود که پروژهای مسکن مهر و مسکن خودمالکی زیتون و کوثر را مستقیما به بلوار شهدا متصل می‌کند؛ شهردار گراش نیز قول اجرایی شدن این پروژه را از نیمه دوم سال ۱۳۹۸ داده بود.

 

 

این پروژه در هفته دولت ۱۳۹۸ کلنگ‌زنی شد و گفته شد در دهه فجر افتتاح می‌شود. برای این پروژه سه و نیم میلیارد تومان از محل عوارض های داخلی شهر گراش هزینه در نظر گرفته شد.(لینک خبر در گراش انقلابی)

پیش از این نیز در بهمن ماه ۱۳۹۸ دکتر خداشناس در گفتگو با گریشنا در مورد زمان نهایی شدن این پروژه گفته بود: «بخش لوله‌گذاری که مهمترین بخش کار بود به پایان رسیده است. تک لبه‌ها به طول دو کیلومتر و نیم و جدول‌گذاری انجام شده است. بعد از زیرسازی و بیس‌ریزی باید آسفالت انجام شود که به دلیل وجود رطوبت و بارندگی‌های اخیر و برای تضمین کیفیت کار، آسفالت به تاخیر افتاده است ولی در روزهای آینده انجام خواهد شد و این پروژه قطعا در دهه فجر افتتاح می‌شود.»

و سر انجام این پروژه در کمتر از شش ماه با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان روز دوشنبه ۲۱ بهمن ماه به مناسبت دهه فجر با حضور مسئولین شهرستان گراش به بهره برداری رسید.

سایت خبری گراش انقلابی ضمن تقدیر از تکمیل پروژه خیابان عاشورا پیش از زمان تعیین شده، از فعالیت های مجاهدانه دکتر خداشناس در عرصه مدیریت شهری به پاس زحمات مجموعه شهرداری، روز شهردار را به ایشان تبریک عرض می کند.

 

پسندیدم(۵۹۱)نمی پسندم(۴)
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :3

 • کوثر

  تاریخ :

  0 - 0

  با اسفالت شدن این خیابان راه و مسیر ما نزدیکتر شده خسته نباشید

  پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

 • علی

  تاریخ :

  0 - 0

  احسنت و خدا قوت به شهردار گراش و تمام عزیزانی که در خدمت به مردم کمر خدمت بسته اند

  پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

 • ساکن مسکن مهر قدیم

  تاریخ :

  1 - 1

  با کمال تشکر فراوان از شهرداری گراش که زحمت کشیدن و خیابان را افتتاح کردن

  اما ای کاش ای کاش یکی به شهرداری بگوید که همه خیابان های مسکن مهر رو به این خیابان وصل کند

  فقط دو تا ورودی وصل است

  من مجبورن ۸۰۰ متر دور بزنم تا به خانه تا برسم اما اگر همین مسکن مهر قدیمی ردیف اول را به این خیابون وصل کنند فقط ۵۰ متر فاصله دارم تا خیابان اصلی

  بهتر است همه ورودی ها رو وصل کنن یا پل بزارند تا این همه پول بنزین هدر ندهیم

  فقط میخواستن افتتاحش کن
  دیگه خط کشی و علائم راهنمایی و اینا اصلا و ابدا براشون مهم نیست

  پسندیدم(۱)نمی پسندم(۱)

  پاسخ

ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان