کد خبر: 5857

تاریخ انتشار: مهر ۲۹, ۱۳۹۸

به بهانه هفته استاندارد گفتگو با مهندس اکبری کارآفرین و واحد نمونه صنعتی استان

به بهانه هفته استاندارد گفتگو با مهندس عبدالرضا اکبری کارآفرین و واحد نمونه صنعتی استان فارس مهندس عبدالرضا اکبری کار آفرین گراشی که سال هاست در شیراز فعالیت می کند بعنوان واحد نمونه صنعتی استان فارس در سال ۹۸ معرفی شده است. اکبری در گفتگو با خبرنگار گراش انقلابی : حدود ۲۰سال پیش بود که […]

به بهانه هفته استاندارد گفتگو با مهندس عبدالرضا اکبری کارآفرین و واحد نمونه صنعتی استان فارس

مهندس عبدالرضا اکبری کار آفرین گراشی که سال هاست در شیراز فعالیت می کند بعنوان واحد نمونه صنعتی استان فارس در سال ۹۸ معرفی شده است.

اکبری در گفتگو با خبرنگار گراش انقلابی : حدود ۲۰سال پیش بود که در حوزه آسانسور فعالیت اولیه خود را در بحث تامین قطعات آسانسور  آغاز کردم . سپس برای گذراندن دوره های تخصصی و کسب تحصیل در این حوزه راهی تهران شدم و پس از سه سال برگشتم و در شیراز به ادامه فعالیت پرداختم.

مدیر عامل شرکت الکترو الوند مهر فارس از سختی ها و پیشرفت های خود در صنعت آسانور می گوید، دوستانی به من کمک کردند و با هم فکری و پشتکار توانستیم به پیشرفتی برسیم تا جایی که اکنون در کشور حرفی برای گفتن داریم ، الان که در خدمت شما هستم نایب الرئیس انجمن تخصصی آسانسور استار فارس همچنین نماینده واحد صنعتی کشوری هستم.

اکبری افزود : در سال های گذشته که کشور تحریم شد ، این تحریم ها موجب پیشرفت این صنعت شد بطوری که با توان مهندیسین داخلی موجب خودکفایی و بومی سازی و تولید موتور آسانسور شد که در نهایت کاهش وابستگی را به دنبال داشت تا جایی که اکنون در کشور چندین کارخانه تولیدی موتور و قطعات آسانسور با استاندارد های روز دنیا در حال فعالیت هستند.

اکبری ادامه می دهد با توجه به علاقه خود به اشتغال زایی و کارآفرینی برای جوانان زادگاهم حاضرم همه تجربه خود را در اختیار جوانان قرار دهم، اکنون برای حدود ۷۰ نفر اشتغال زایی کرده ام و اگر مسئولین همراهی کنند ظرفیت و آمادگی ایجاد اشتغال برای ۵۰ نفر برای جوانان گراشی در این حرفه را دارم.

 

پسندیدم(۵)نمی پسندم(۱)
ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان