- گراش انقلابی | Gerash Enghelabi - http://gerash-enghelabi.ir -

بیانیه جمعی از رسانه ها و خبرنگاران و  جوانان انقلابی گراش در اولین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی

به گزارش گراش انقلابی به نقل از مدیر کانون بسیج رسانه شهرستان گراش : جمعی از رسانه ها و خبرنگاران و  جوانان انقلابی با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت اولین سالگرد شهادت سردار دلها شهید سپبهد حاج قاسم سلیمانی تاکید کردند: نسل نو در گام دوم انقلاب ادامه دهنده راه شهید سلیمانی ست

متن این بیانیه به شرح زیر است:

با سلام و درود به آستان بلند و آسمانی اول فدایی دفاع از حریم ولایت و امامت، علم دار آزادگی و مقاومت، سرور عالم، حضرت زهرای اطهر (سلام الله علیها) و تقدیم سلام و ارادت به محضر مقدس امام عزت و شهادت حضرت سید الشهداء (صلوات الله علیه)، درود می فرستیم و زانوی ادب و اخلاص می ساییم در محضر یکی از برترین شاگردان مکتب خمینی کبیر (ره)، رفیق خوب امام مقاومت، سرباز ولایت، دوست و خدمتگزار مظلومین، دشمن قدار مستکبرین، دلدار و اسطوره ملت انقلابی ایران و محور مقاومت، مرد میدان های سخت و بزرگ، سردار دل ها، فرمانده رشید مجاهدین و مدافعین وطن و حرم، شهید عزیز، سپهبد حاج قاسم سلیمانی.

یک سال از جنایت خبیثانه اشق الاشقیا و به شهادت رساندن سید الشهدای مقاومت می گذرد، نادان هایی که دست به این جنایت زدند در ذهن بیمار خود این توهم را داشتند که با ترور ناجوانمردانه شهید عزیز، سپهبد حاج قاسم سلیمانی، بازوی پرتوان مقاومت را قطع می کنند. غافل از این که باد می کارند و طوفان درو خواهند کرد. رستاخیز عظیم ملت های آزاده ی ایران و عراق در بدرقه پیکر پاک مرد میدان های نبرد، همه عالم را حیرت زده کرد، تا جایی که حتی دشمنان قسم خورده ملت آزاده ایران هم به عظمت این بدرقه اعتراف کردند و با دیدن خشم طوفانی و انقلابی ملت مقاوم ایران به سوراخ های خود خزیدند و با پیچارگی و ترس، انتظار انتقام سخت موعود را که خود می دانند وعده حق است می کشند.

هرچه از این شهادت بزرگ می گذرد، حکمت الهی آن بیشتر نمایان می شود. گذر زمان، نه تنها خشم انقلابی ملت ایران را سرد نکرد، بلکه آن را لحظه به لحظه شعله ورتر می کند. خون پر برکت سردار دل ها، همه ملت انقلابی ایران، با هر اندیشه و تفکری را به نحوی متحد نموده است که در آستانه اولین سالروز شهادت این مرد آسمانی، ملت ایران از کوچک و بزرگ و پیر و جوان بی قرار خونخواهی اوست. با شنیدن اسم او، دل های ملت می لرزد و اشک از چشمانشان سرازیر می شود. این خشم مقدس انقلابی علیه استکبار، هدیه ای الهی است که همه ملت آزاده ایران را حول محور عزت و مقاومت متحد کرده است. این اتحاد به اندازه ای مهم و عظیم است که امام مقاومت فرمود ” اکنون در برابر برکات شهادت او و آنچه این شهادت برای کشور و منطقه ایجاد کرد، سر تعظیم فرود می آورم. عده ای می‌خواستند وانمود کنند که انقلاب اسلامی در ایران تمام شده است و البته عده ای هم سعی می کنند این اتفاق بیفتد، اما شهادت حاج قاسم نشان داد که انقلاب زنده است و همه دیدند که چه قیامتی در تهران و دیگر شهرها به پا شد.”

مستکبرین، صهیونیست ها، اذناب داخلی و خارجیشان، دشمنان و منافقین داخلی بدانند و مطمئن باشند؛ اگرچه سالار مقاومت را ناجوانمردانه به شهادت رساندند و البته این عارف بزرگ را که همیشه در حال معاشقه با مرگ زیبای خونین خود بود به آرزوی دیرینه خود رساندند، ولی به فرموده امام مقاومت که هر کلمه او وعده حق است، ”  آمران و قاتلان سردار سلیمانی نیز باید انتقام پس دهند و این انتقام در هر زمانی که ممکن باشد، قطعی است” .

در آستانه سالروز شهادت سردار دل ها، نسل نو انقلاب اسلامی با استعانت از روح بلند سرباز ولایت، شهید عزیز، سپهبد حاج قاسم سلیمانی با ملت شریف ایران عهد می بندد حول محور ولایت، عزت و اقتدار برای اعتلای ایران اسلامی عزیز و تمدن سازی در گام دوم انقلاب، با حضوری آگاهانه و حماسه ساز، آینده ای درخشان را برای ایران اسلامی رقم زده و سایه سار امن و آرام تمدن اسلامی را در عالم بگستراند. انشاء الله.

پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)