کد خبر: 7364

تاریخ انتشار: فروردین ۱۸, ۱۳۹۹

رییس اداره مدارس استعدادهای درخشان فارس خبرداد :

تغییر زمان برگزاری آزمون ورودی مدارس تیزهوشان فارس/سوالات پایه نهم تا پایان نیمسال اول خواهد بود

رییس اداره مدارس استعدادهای درخشان فارس از تغییر در زمان برگزاری آزمون ورودی مدارس تیزهوشان استان خبرداد. به گزارش گراش انقلابی به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، دکتر یونس غلامی با اعلام این خبرافزود: آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان(ورودی پایه هفتم و ورودی پایه دهم) که قرار بود […]

رییس اداره مدارس استعدادهای درخشان فارس از تغییر در زمان برگزاری آزمون ورودی مدارس تیزهوشان استان خبرداد.

به گزارش گراش انقلابی به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، دکتر یونس غلامی با اعلام این خبرافزود: آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان(ورودی پایه هفتم و ورودی پایه دهم) که قرار بود ۴ اردیبهشت برگزار گردد به بعد از ۲۰ خرداد موکول شد.

رییس اداره مدارس استعدادهای درخشان فارس افزود: دو هفته قبل از آزمون نیز سامانه جهت پرداخت وجه و دریافت کارت ورود به جلسه باز خواهد شد.

غلامی تصریح کرد: آزمون استعداد درخشان در ورودی پایه هفتم، به هیچ عنوان از مطالب درسی نیست و در متوسطه دوم نیز ۵۰ درصد سوالات استعداد تحلیلی است و ۵۰ درصد استعداد تحصیلی که در بخش استعداد تحصیلی نیز سهم سوالات پایه هشتم ۵۰ درصد و پایه نهم نیز ۵۰ درصد خواهد بود.

رییس اداره مدارس استعدادهای درخشان فارس همچنین گفت: سوالات پایه نهم تا پایان نیمسال اول خواهد بود و با توجه به شیوع کرونا و تعطیلی مدارس از نیمسال دوم سوال داده نخواهد شد.

پسندیدم(۴۴)نمی پسندم(۰)
ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان