کد خبر: 4079

تاریخ انتشار: خرداد ۲, ۱۳۹۸

یادواره مرحوم ناصر پرونده

تیم های راه یافته به مرحله نیمه نهایی مسابقات جام رمضان مشخص شدند

  به گزارش گراش انقلابی به نقل از  روابط عمومی هیات فوتبال شهرستان گراش ، در پایان مرحله گروهی در گروه اول مسابقات تیم شاهین نتواست تیم شهدا را شکست دهد و بازی با تساوی پرگل ۵ بر ۵ به پایان رسید. این در حالی بود که در بازی اول، گراش جوان موفق شد تا […]

 

به گزارش گراش انقلابی به نقل از  روابط عمومی هیات فوتبال شهرستان گراش ، در پایان مرحله گروهی در گروه اول مسابقات تیم شاهین نتواست تیم شهدا را شکست دهد و بازی با تساوی پرگل ۵ بر ۵ به پایان رسید.

این در حالی بود که در بازی اول، گراش جوان موفق شد تا با نتیجه ۴ بر ۱ استقلال را بدرقه کند.

در پایان شهدا با کسب ۱۰ امتیاز از چهار دیدار خود به عنوان تیم اول و گراش جوان با ۹ امتیاز به عنوان تیم دوم راهی مرحله نیمه نهایی شدند.

امشب ( ۲ خرداد ۹۸ )  از مرحله گروهی ،گروه (ب) مسابقات در بازی اول ساعت ۲۱:۳۰ شهیدان حسن زاده و اتحاد و ساعت ۲۲:۵۰ دقیقه هلال احمر و ستاره آبی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

این درحالی است که مسابقه اول کاملا تشریفاتی بوده اما مسابقه دوم یکی از حساس ترین مسابقات مرحله گروهی خواهد بود که ستاره آبی تنها با کسب یک امتیاز از این مسابقه به همراه جوشن حریفان شهدا و گراش جوان در مرحله نیمه نهایی خواهند بود اما هلال احمر برای صعود به مرحله بعد به سه امتیاز این مسابقه نیاز دارد.

لازم به ذکر است که مرحله نیمه نهایی این دوره از مسابقات به صورت رفت و برگشت انجام خواهد شد.

پسندیدم(۱)نمی پسندم(۰)
ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان