کد خبر: 6502

تاریخ انتشار: آذر ۲۱, ۱۳۹۸

 ثبت نام آیت الله لطف الله دژکام / انتخابات خبرگان رهبری

ثبت نام آیت الله لطف الله دژکام در انتخابات خبرگان رهبری از حوزه انتخابی استان فارس به گزارش گراش انقلابی ظهر امروز، نماینده آیت الله دژکام با حضور در ستاد انتخابات فرمانداری شیراز، ایشان را جهت حضور در انتخابات مجلس خبرگان رهبری ثبت نام کرد. 🔹 در همین ارتباط، آیت الله دژکام در جلسه جامعه […]

ثبت نام آیت الله لطف الله دژکام در انتخابات خبرگان رهبری از حوزه انتخابی استان فارس

به گزارش گراش انقلابی ظهر امروز، نماینده آیت الله دژکام با حضور در ستاد انتخابات فرمانداری شیراز، ایشان را جهت حضور در انتخابات مجلس خبرگان رهبری ثبت نام کرد.

🔹 در همین ارتباط، آیت الله دژکام در جلسه جامعه روحانیت شیراز که صبح امروز برگزار شد ضمن اشاره به موضوع انتخابات خبرگان رهبری گفت: در رابطه با موضوع کاندیداتوری در انتخابات مجلس خبرگان رهبری، بنده خدمت روحانیون معظم عرض کردم بنایی برای ورود به این عرصه ندارم و واقعا نیز نداشتم.

🔹 امام جمعه شیراز در ادامه گفت: بنده تا امروز اقدام خاصی در این رابطه نکردم و خدمت بزرگواران نیز عرض کردم بهتر است که علمای اعلام و بزرگواری چون حضرت آیت الله شب زنده‌دار به این عرصه وارد شوند که باعث افتخار ما هستند اما ایشان فرمودند به دلیل اینکه عضو فقهای شورای نگهبان هستم و شبهه‌ای پیش نیاید بهتر است شرکت نکنم.
وی در ادامه تصریح کرد: در خود شهر شیراز نیز خدمت بزرگوارانی عرض کردم بهتر آن است که آنها در انتخابات خبرگان حضور یابند چرا که جمع روحانیت همیشه چراغ‌های روشن هدایت برای مردم بودند اما این بزرگواران نیز لطف فرمودند و از بنده مطالبه کردند که در انتخابات شرکت کنم.

🔹 نماینده مقام معظم رهبری در فارس همچنین گفت: علاوه بر این، یک مطالبه از بنده برای حضور در انتخابات خبرگان از نظر سیاسی وجود داشت که اگر بنده به عنوان نماینده رهبری در استان ورود در این عرصه پیدا نکنم، شاید برخی تصور کنند این انتخابات در ذهن ما کم اهمیت است که درحقیقت این‌گونه نیست و ما مجلس خبرگان را بسیار مهم و کلیدی می‌دانیم.

🔹 آیت الله دژکام خاطر نشان کرد: بر همین اساس، بر طبق مطالبه‌ای که بزرگواران روحانی در شیراز و قم و اقشار مختلف برای حضور بنده در انتخابات خبرگان داشتند، تصمیم گرفتم با کسب اجازه از محضر روحانیت معظم، در این انتخابات حضور پیدا کنم.

پسندیدم(۵)نمی پسندم(۰)
ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان