کد خبر: 4597

تاریخ انتشار: تیر ۲۱, ۱۳۹۸

با فساد به شدت برخورد کنید

حضور حجت الاسلام موسوی مدیر کل دادگستری فارس در گراش

حضور حجت الاسلام سید کاظم موسوی مدیر کل دادگستری فارس در گراش و افتتاح ساختمان جدید دادگستری گراش به دست ایشان انجام شد و دادگاه گراش به دادگستری ارتقا یافت.     به گزارش گراش انقلابی پنج شنبه بیست ام تیر ماه نود و هشت ساختمان جدید دادگستری شهرستان گراش بدست مدیر کل دادگستری فارس […]

حضور حجت الاسلام سید کاظم موسوی مدیر کل دادگستری فارس در گراش و افتتاح ساختمان جدید دادگستری گراش به دست ایشان انجام شد و دادگاه گراش به دادگستری ارتقا یافت.

 

 

به گزارش گراش انقلابی پنج شنبه بیست ام تیر ماه نود و هشت ساختمان جدید دادگستری شهرستان گراش بدست مدیر کل دادگستری فارس حجت الاسلام موسوی افتتاح و به بهره برداری رسید و دادگاه گراش به دادگستری ارتقا یافت.

این اولین سفر رسمی سید کاظم موسوی مدیر کل دادگستری فارس به گراش پس از انتصاب ایشان به مدیر کلی دادگستری فارس می باشد.

در این سفر معاونین قضایی و دادستان عمومی استان نیز رئیس کل همراهی نمودند و دادگاه گراش به دادگستری ارتقا یافت.

 

 

مراسم و سخنرانی در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم پزشکی گراش برگزار که در این جلسه مدیر کل دادگستری فارس گفت : به همکارانم تاکید می کنم مبارزه بی وقفه با فساد داشته باشید حداقل روزی ۱۲ ساعت کار کنید. اجازه ندهید فساد شکل بگیرد و با شدت برخورد کنید.

موسوی افزود: از نظرات و پیشهادات حوزه و دانشگاه بهرهمند شوید. دنبال تحول باشید و مردم مطمئن باشند که تحول که از راس قوه قضاییه شروع شده است، که این تحول در استان فارس نیز ایجاد خواهد شد.

مدیر کل دادگستری فارس در ادامه افزود: حفظ عزت، کرامت و احترام مردم را سرلوحه خود قرار دهید، این مردم شریف و شهید پرور ولایی صاحب این کشور هستند ، اگر شهدا نبودند این امنیت و آرامش را نداشتیم ، با بدنه مردم که خواسته عمومی دارند نباید برخورد نا مناسب شود اما با کسانی که امنیت جامعه را به خطر می اندازند با شدت برخورد کنید تا احساس امنیت نکنند.

در این مراسم سید رحیم روان بین ریاست دادگستری گراش، امام جمعه گراش حجت الاسلام بخشایش پور، معاون امنیتی سیاسی فرماندار قاسم فرسوده و اصغر حسنی رئیس شورا شهر گراش از دیگر سخنرانان این جلسه بودند.

حجت الاسلام سید کاظم موسوی مدیر کل دادگستری فارس پس از افتتاح دادگستری گراش از ساختمان جدید بازید و از نزدیک به بررسی برخی پرونده های مردم و دیدار چهره به چهره با مردم پرداخت.

پس از افتتاح رسمی دادگستری گراش و بازدید از ساختمان جدید ، حجت الاسلام موسوی مدیر کل دادگستری گراش در نماز خانه دادگستری با مردم دیدار چهره به چهره داشت و از نزدیک با مردم گفتگو و پای حرف مردم نشست.

 

 

پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)
ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان