ویدیو ۱۶ مرداد ۱۳۹۸

حضور مسئولین گراش همراه جهادگران در روستا محمد زینا و قول و قرارها…

میز خدمت به همت مجمع جهادی شهرستان گراش و همکاری مسئولین در روستای محروم محمدزینا از توابع گراش برگزار شد.


اردوی جهادی گروه عمارحوزه شهید بهادی به همت مجمع جهادی شهرستان گراش و با همکاری ادارات و سازمانهای خدمات رسان در روستای محمدزینا در حال برگزاری است.

سرگرد دهقان فرمانده ناحیه سپاه گراش گفت : از روز جمعه که اردو جهادی با هدف محرومیت زدایی و خدمت به مناطق کمتر برخوردار که تاکیدات مقام معظم رهبری می باشد آغاز و از جمله برنامه‌هایی که در این اردو جهادی در حال انجام می باشد ساخت از صفر تا صد یک منزل مسکونی برای یکی از مددجویان کمیته امداد امام خمینی رحمت الله علیه با همکاری کمیته امداد تعمیر و مرمت چند منزل در روستا و تکمیل چند سرویس بهداشتی و حمام که قبلاً توسط گروه های جهادی انجام شده بود و چند برنامه فرهنگی، خدمات آرایشگری ،آموزشی ، مشاوره ای و خدمات بهداشتی و درمانی و…در حال انجام می باشد.


سروان دهقانی فر مسئول بسیج سازندگی و دبیر مجمع جهادی: ضمن تقدیر و تشکر از همه جهادگران و ادارات و ارگاه ها و خیرینی که ما را در خدمت رسانی هر چه بهتر این اردو جهادی همراهی و یاری نمودند، در این اردو علاوه بر موارد ذکر شده با حضور فرماندار محترم گراش به همراه تعدادی از مسئولین و کارشناسان ادارات میز خدمت در روستا تشکیل و مردم روستای محمدزینا و چند روستای اطراف به بیان مشکلات و خواسته های خود پرداختند.

ناصر دلخوش رئیس مجمع جهادی در این باره گفت: از جمله موارد مطرح شده رسیدگی به وضعیت پلمپ شدن چاه های آب منطقه ای ،درخواست حل مشکل آب آشامیدنی، کمک و تسهیل به اشتغال زایی در حوزه کشاورزی و دامداری با احداث سد یا آب بند در این منطقه،اصلاح جاده فداغ به خلیلی و همچنین پیگیری و رسیدگی به مشکلات زلزله های مکرر خلیلی و روستاهای اطراف و مواردی از این قبیل بود. همچنین افرادی با طرح مشکل و سوالات خود در برگه های کاغذی که تحویل فرماندار فرماندار محترم گردید خواستار رسیدگی و حل مشکل مردم بودند.

فرودی فرماندار گراش در این جلسه گفت: با انتقاد از مسئولین و نادیده گرفتن خدمات آنها پایه های جمهوری اسلامی را تضعیف نکنید و آب به آسیاب دشمن نریزید،الحمدلله خدمات خوبی تا کنون صورت گرفته است و ان شاالله این مشکلات مطرح شده نیز پیگیری خواهیم کرد.

فرودی افزود: از جمله کارهای انجام شده صدور سند املاک و منازل مردم روستا بوده است همچنین سایر مشکلات  مطرح شده نیز پیگیری خواهیم کرد و نتیجه را به مردم اعلام می کنیم.

فرماندار و برخی از مسئولین حاضر در جلسه به مردم قول دادند که همه مشکلات مطرح شده را بررسی و پیگیری خواهند نمود.


همچنین در این اردو تیم پزشکی و کاروان سلامت که به همت بسیج جامعه پزشکی و جمعیت هلال احمر شهرستان گراش مستقر شده بود با معاینه بیماران توسط پزشک عمومی و دندانپزشک و سایر کادر درمانی از جمله ماماو مشاوره به مردم محروم این منطقه ارائه خدمت نمودند.

خدمات رسانی توسط گروه های جهادی در این روز با حضور خبرنگاران صدا و سیما از مرکز شهرستان و تیم روابط عمومی سپاه فجر استان فارس به تصویر کشیده شد که با هماهنگی های صورت گرفته قرار است در شبکه فارس پخش گردد.

در پایان  گزارش تصویری اردو جهادی ملاحظه بفرمایید.

yar_mahrom@

پسندیدم(۱)نمی پسندم(۱)
ارسال دیدگاه