کد خبر: 8087

تاریخ انتشار: مرداد ۴, ۱۳۹۹

دیدار مهندس حسین زاده نماینده مجلس شورای اسلامی با فرمانده سپاه ناحیه گراش

  مهندس حسین زاده منتخب مردم شهرستانهای لار؛ گراش؛ خنج و  اوز در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج سپاه گراش دیدار کردند   به گزارش گراش انقلابی به نقل از قرارگاه فضای مجازی ناحیه مقاومت بسیج سپاه گراش منتخب مردم مجلس مردم مجلس شورای اسلامی با حضور در سپاه […]

 

مهندس حسین زاده منتخب مردم شهرستانهای لار؛ گراش؛ خنج و  اوز در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج سپاه گراش دیدار کردند

 

به گزارش گراش انقلابی به نقل از قرارگاه فضای مجازی ناحیه مقاومت بسیج سپاه گراش منتخب مردم مجلس مردم مجلس شورای اسلامی با حضور در سپاه گراش با سرهنگ دوم پاسدار وحید ستاری فرمانده ناحیه سپاه دیدار و گفتگو کرد

برادرستاری ضمن تشکر و خیر مقدم از حضور نماینده محترم مجلس در سپاه شهرستان ،بیان نمود: مردم ما در تمامی صحنه هایی که‌در دفاع از انقلاب تاکنون نیاز بوده همیشه در صحنه بودند ونمونه بارز آن نقش پررنگ گراشی ها دردوران دفاع مقدس چه در صحنه نبرد با تقدیم ۱۲۸شهید گلگون کفن و چه در پشت جبهه که خدمات شایان ذکری را انجام داده اند و این روحیه انقلابی مردم در همه عرصه ها؛ خود نشان گر این است که می توان از ظرفیت های خوب مردم منطقه در رسیدن به اهداف انقلاب وتوسعه و خدمت رسانی بیشتر استفاده نمود .

فرمانده سپاه گراش در ادامه با اشاره به دیدار تصویری رهبر معظم انقلاب با نمایندگان گفت: حضرت آقا یکی از اولویت های مهم مردم رامعیشت و اقتصاد مردم می دانند پس در این زمینه همه ما خصوصا نمایندگان مجلس باید مجدانه تلاش کنند تا بین مردم امیدواری بوجود بیاد.

 

ستاری افزود:یکی از مسائل دیگر موردتاکید رهبر معظم انقلاب در سال جهش تولید که نیاز جوانان این شهرستان نیز هست را اشتغال و چرخه تولید دانست واشاره کرد که این مهم قطعا به واسطه استفاده  از ظرفیت نخبگان محلی ،مشارکت سرمایه گذاران و حمایت مسئولین تحقق پیدا خواهدنمود.
وی در ادامه گفت:یکی از ظرفیت های بالقوه منطقه وجودعلاقه مندان به سرمایه گذاری است که بواسطه کم لطفی ها متاسفانه چندان مورد حمایت قرار نگرفته و به همین خاطر تمایل چندانی به سرمایه گذاری در منطقه ندارند که این مشکل بایستی با رفع موانع تولید برطرف شود تا شاهد حضور هدفمند وگسترده علاقه مندان به سرمایه گذاری در منطقه باشیم.

 

برادر ستاری در ادامه از مهندس حسین زاده مطالبه شفافیت در مواضع و امورات مربوط به نمایندگی خود رانمود و اشاره کرد یکی از نیازمندیهای امروز مجلس انقلابی که قطعا می تواند در راس همه امور باشد، دوری از جناح بندی ها وزد وبندها و شفافیت در قول وعمل و حرکت در مسیر انقلاب ورهبری می باشد که قطعا جنابعالی به لطف خدا وتلاشی که شروع نموده اید وکمک وحمایت همه مردم در این آزمون سربلند خواهید بود.
در ادامه ستاری  بحث کمک به رشد وارتقاء مدیران بومی ومساعدت در مشارکت جوانان مستعد وارزشی و تحصیل کرده در ورود به ادارات حوزه انتخابی را به عنوان دیگر مطالبه عمومی مردم مطرح نمود .
در پایان فرمانده سپاه خاطرنشان کرد سپاه وبسیج صادقانه جهت تعالی،پیشرفت وتوسعه شهرستان در همه زمینه های فوق حاضر به همکاری با ایشان و همه مدیران انقلابی وولایی می باشد.

 

در ادامه مهندس حسین‌زاده با اشاره به نقش مهم مجموعه سپاه و بسیج در توسعه، آبادانی و پایداری امنیت جامعه، بر لزوم توجه و نیاز به نگاه ویژه به مجموعه سپاه و قرارگاه‌های جهادی تاکید کرد.

 

نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز، اقتصاد و فرهنگ را دو اولویت اصلی مجلس شورای اسلامی دانست و افزود: بحث معیشت مردم، اقتصاد و اشتغال در اولویت های اصلی مجلس یازدهم است و حل این مشکلات سبب کاهش چشم گیر آسیب‌های اجتماعی میشود

پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)
ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان