کد خبر: 1276

تاریخ انتشار: دی ۶, ۱۳۹۷

تحلیل گراش انقلابی بر کلنگ زنی اورژانس ۱۱۵ فداغ

روز عزای عمومی مراسم کلنگ زنی برگزارشد!!!

  روز عزای عمومی مراسم کلنگ زنی برگزارشد!!! به گزارش گراش انقلابی : پس از مدت ها انتظار مردم فداغ ، کلنگ ساختمان اورژانس ۱۱۵ جاده ای فداغ با حضور ریاست دانشکده علوم پزشکی و فرماندار گراش و تعدادی از مسئولین شهرستانی و محلی به زمین خورد. نکته قابل تامل و شگفت آور این مراسم […]

 

روز عزای عمومی مراسم کلنگ زنی برگزارشد!!!

به گزارش گراش انقلابی : پس از مدت ها انتظار مردم فداغ ، کلنگ ساختمان اورژانس ۱۱۵ جاده ای فداغ با حضور ریاست دانشکده علوم پزشکی و فرماندار گراش و تعدادی از مسئولین شهرستانی و محلی به زمین خورد.

نکته قابل تامل و شگفت آور این مراسم مهم  که پس از مدتها انتظار و پیگیری ها توسط مردم و مسئولین بخش فداغ گراش بالاخره محقق شد ، این است که علی رغم اینکه هیات محترم دولت روز چهارشنبه پنجم دی ماه ۹۷ در پی عروج ملکوتی رئیس مجلس مصلحت نظام ؛ عالم ربانی استاد فاضل و دانشمند حوزه و یار دیرین امام و رهبری و کارگزاری وفا دار به نظام وانقلاب حضرت آیت الله سید محمود هاشمی شاهرودی روز عزای عمومی اعلام کرد و سراسر ایران اسلامی آکنده از غم و اندوه بود، توسط دانشکده علوم پزشکی گراش نه تنها بیانیه و تسلیتی صادر نمی شود بلکه با حضور دکتر احمد عبدالهی ریاست محترم دانشکده علوم پزشکی گراش مراسم کلنگ زنی برگزار می شود.

گفتنی است افکار عمومی شاهد این گونه حرکت ها و بی توجهی ها در سنوات گذشته نیز از طرف برخی از مسئولین این دانشکده بوده است. که گاهاً ناخود آگاه انسان به یاد توصیه و وصیت شهید باکری می افتد.

همچنین گلایه های مردمی و مشکلاتی در حوزه علوم پزشکی به گراش انقلابی گزارش و درخواست انعکاس آن شده است که برخی از آنها نسبت به نبود و حضور کم دکتر احمد عبدالهی در اتاق ریاست دانشکده و واگذاری و تفویض اختیار امورات به برخی زیر دستان و گاها به اشخاصی که هیچ گونه سابقه مدیریتی و حتی تحصیلات مرتبط با مدیریت در کارنامه خود ندارند شده است.

در شان برخی مسئولین که در صحبت های خود از انقلاب و شهدا یاد می کنند، این گونه بی توجهی به مسائل نمی باشد .

به گزارش گراش انقلابی ساختمان این پایگاه اورژانس در زمینی به مساحت ۴۰۰ متر مربع که توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بصورت رایگان تامین و به همت خیرفداغی بنام فاضل القطری در ۱۲۰ مترمربع زیر بنا، ساخته و در اختیار اورژانس ۱۱۵ قرار می گیرد.

پسندیدم(۲۲)نمی پسندم(۲۱)
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :11

 • این همه روز تو سال هست حالا چرا این روز انتخاب شده

  پسندیدم(۴)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

 • پرسنل

  تاریخ :

  48 - 1

  من کاری به عزای عمومی ندارم فقط اینو میدونم که
  من و دوستم مشکلی داشتیم چند بار رفتیم دانشکده آقای دکتر عبدالهی ببینیم و با هاش صحبت کنیم ولی هرچه رفتیم هیچ وقت نبود ،شوهرم هم چند بار رفت آخرش نتونستیم دکتر ببینیم.
  در نهایت با یه اقایی صحبت شد گفتن ایشون معاون دکتر هس
  ولی من این اقا رو قبلا در آزمایشگاه بیمارستان دیده بودم و اونجا کار می کرد..
  آخرش هم مشکل ما حل نشد.

  پسندیدم(۴۸)نمی پسندم(۱)

  پاسخ

 • فداغی

  تاریخ :

  59 - 14

  جناب کاملا مطلع
  تخریب پخریب چیه
  اولا هیچ کاری بدون برنامه ریزی قبلی نیست و این دلیل نمیشه ....
  کلنگ زنی که سیب و گوجه خریدن نی که حالا یه سر وایسا کلنگی هم بزنیم ، معلومعه که باید برنامه ریزی قبلی بشه .
  ثانیا شما که سنگ خدمت به مردم به سینه میزنی که احتمالا از دست اندر کارای دانشکده هستی. حتما می دونی که سال ها قبل این پایگاه مصوب شده و می بایست خیلی زودتر از اینها راه اندازی می شد ، که شما و همکاران شما بایست پاسخ گو باشن این همه جوون در اثر تصادف از بین رفتن و قطع نخا شدن و دلیل اصلیش نبود آمبولانس یا دیر رسیدن بوده .
  در حالی اگه دو سه سال قبل یا زودتر اورژانس میومد از خیلی از این خسارات های قابل کنترل پیشگیری میشد.
  شما که دم از خدمت به مردم میزنید و به تعویق انداختن یک روز کلنگ زنی که به جایی هم بر نمی خوره. بگویید چرا زودتر اقدامی نکردید لذا جای تامل دارد که چرا پس از اینه همه وقت حالا که در سال آینده انتخابات در پیش داریم اومدید کلنگ زنی و ....
  آخه به چی قیمتی......
  تا کی عوام فریبی و ....
  حالا هم گراش انقلابی چیزی نگفته چرا این جوش آوردید
  یک نقد ساده کرده که این حق رسانه و حتی وظیفه رسانه اصلی رسانه هم همینه ..
  نکنه انتظار داشتید چون آقای دکتر دلخوش جون از همکارای خودتون هس بیاد به به و چه جه بزنه براتون . !
  قبول کنید کارتون نقص داشته ، البته این منافی زحمت ها و خدمت هایی که انجام شده نیست ولی باید انصاف داشت و اگر رسانه این یک نقد منطقی رو مطرح می کنه نباید ناراحت شد و بهتره بری بررسی کنی چنین مشکل هایی دیگه بوجود نیاد.
  من دکتر دلخوش را خوب می شناسم و اصلا اهل تخریب و این حرف ها نیست و شجاعش رو تحسین می کنم
  ما باید حالا یک رسانه که اومده منطقی نقد می کنه رو تقویت کنیم تا جامعه مون دچار رکود نشه .

  پسندیدم(۵۹)نمی پسندم(۱۴)

  پاسخ

 • محمد

  تاریخ :

  17 - 10

  اعلام عزای عمومی یک سری حریم ها داره . حرمت نگهداشتن شخصیت میخواد . انشاالله تلاش کنن که دیگه حرمت شکنی صورت نگیره .

  پسندیدم(۱۷)نمی پسندم(۱۰)

  پاسخ

 • کاملا مطلع

  تاریخ :

  18 - 57

  اولاً برای کلنگ زنی این پروژه از یک هفته قبل برنامه ریزی شده بود
  و از کجا خبر داشتند که ایت الله شاهرودی اونروز فوت خواهند کرد و یا عزای عمومی اعلام میشه ثانیاً اصلاً عزای عمومی اعلام بشه آیا خدمت به مردم را باید انسان به تعویق بیندازد به نظر من این قصد تخریب جناب آقای دکتر عبدالهی را شما داشتید و این کار درست نیست
  بعد اگر این کار مشکل داشت چرا امام جمعه محترم فرماندار فرماندهی نیروی انتظامی و دیگر مسئولین عزیز حضور داشتند به نظرم هیچ مشکلی نداره. حضرت آیت الله شاهرودی خوب خدمات بزرگی به انقلاب کردند و احترامشون واجب و احترام گذاشته شده.
  اصلاً هم این خبر به نظر من به جای اینکه فوکوس کنید به روی خدمت به مردم شما درارید خبر را به حاشیه می برید این کار کار درستی نیز به مردم خودشان عقل دارند .

  پسندیدم(۱۸)نمی پسندم(۵۷)

  پاسخ

 • محمد

  تاریخ :

  16 - 11

  البته امیدوارم منظوز آقای دلخوش بکار گیری افراد مدیر که صرفاً مدرک مدیریت از دانشگاه آزاد به صورت کاملاً مستع آزاد می گیرند نبوده باشه. که در واقع تمام درد ما از این جماعت دانشگاه آزادی موجود در دانشکده علوم پزشکی هستش؟!

  پسندیدم(۱۶)نمی پسندم(۱۱)

  پاسخ

 • ali

  تاریخ :

  19 - 13

  حالا ایشاالله خیره
  دفعه بعد تکرار نمی شه

  پسندیدم(۱۹)نمی پسندم(۱۳)

  پاسخ

 • غلام رضا

  تاریخ :

  27 - 18

  بنظرم می شد دقت کنن که چنین اتفاقی نیفته
  حالا چون عزای عمومی از طرف دولت اعلام شده بهتر بود این مسئولین که خودشون هم دولتی هستند به مصوبه هیت دولت و به احترام اون بزگوار حرمت را نگه می داشتن

  پسندیدم(۲۷)نمی پسندم(۱۸)

  پاسخ

 • حسن

  تاریخ :

  21 - 14

  بهتر بود در یک روز دیگر می رفتن

  پسندیدم(۲۱)نمی پسندم(۱۴)

  پاسخ

 • گراش

  تاریخ :

  28 - 18

  واقعا باعث تاسف و نگرانی از بی توجهی این مسئولین نسبت به روز عزای عمومی ، انسان را متعجب می کند.

  پسندیدم(۲۸)نمی پسندم(۱۸)

  پاسخ

 • خداداد

  تاریخ :

  29 - 56

  چند روز قبل از این کودکان سیستانی در آتش سوختند آیا غرق در اندوه شدید ؟ یک روز بعد اتوبوس دانشجویان دچار حادثه شد و نه نفر جان باختند آیا غرق در غم شدید ؟ چرا همه ی عزای عمومی ها و غرق در غم و اندوه شدن ها برای مسولین بلند پایه حکومتی ست ولی مرگ مردم عادی نهایتا یک روز بعد فراموش میشود.
  من هم به نوبه خودم درگذشت ایشون رو تسلیت میگم ولی کیفیت تسلیتم بیشتر از درگذشت دانشجویان دانشگاه آزاد ، دانش آموزان سیستانی ، سربازان کرمان ، دانش آموزان راهیان نور نیست .
  آیا ما هم حق داریم از مسولینی که پیام تسلیتشان در سایت منتشر شده گله مند باشیم که چرا در مورد کشته شدن دانشجویان که نتیجه بی کفایتی خود مسولین هست پیام تسلیتی منتشر نکردند ؟
  کلنگ زنی یک پروژه که اصل ان خدمت به مردم است نه کنسرت است نه فستیوال نه جنگ شادی .
  در احادیث و متون دینی هم به ارزش ذاتی احسان و خدمت به مردم اشاره شده و آن را به زمان و مکان و یا اشخاص خاصی محدود نکرده ‏اند.

  پسندیدم(۲۹)نمی پسندم(۵۶)

  پاسخ

ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان