کد خبر: 6966

تاریخ انتشار: بهمن ۶, ۱۳۹۸

سامانه جوابدهی اینترنتی آزمایشگاه بیمارستان امیرالمومنین علی(ع) گراش راه اندازی شد

  به گزارش گراش انقلابی به نقل از روابط عمومی معاونت درمان دانشکده علوم پزشکی گراش، مدیر مرکز آموزشی و درمانی امیرالمومنین علی(ع) گفت: با راه اندازی سامانه اینترنتی جدید از این به بعد تمام مراجعین محترم می توانند جواب تمام آزمایشهای خود را به صورت اینترنتی مشاهده نمایند. مهندس هادی پور اظهار داشت: به […]

 

به گزارش گراش انقلابی به نقل از روابط عمومی معاونت درمان دانشکده علوم پزشکی گراش، مدیر مرکز آموزشی و درمانی امیرالمومنین علی(ع) گفت: با راه اندازی سامانه اینترنتی جدید از این به بعد تمام مراجعین محترم می توانند جواب تمام آزمایشهای خود را به صورت اینترنتی مشاهده نمایند.

مهندس هادی پور اظهار داشت: به لحاظ اینکه تمام جوابها در سامانه ثبت و قابل رویت می باشد از این رو سعی بر آن داشتیم تا در جهت صرفه جویی در مصرف کاغذ و زمان تمامی جواب ها به صورت اینترنتی در دسترس بیماران و مراجعین قرار دهیم.

هادی پور ادامه داد: پس از پذیرش و ثبت در سامانه به همراه قبض پذیرش، کد پیگیری برای بیمار صادر می شود و تمامی جواب آزمایش ها در سایت بیمارستان

( http://elab.gerums.ac.ir/ ) قابل مشاهده است.

مدیر مرکز آموزشی و درمانی امیرالمومنین علی(ع) افزود: این سامانه تحت وب بوده و بیمار در صورت مراجعه به سایر مراکز درمانی، کلینیک ها و حتی مطب های خصوصی می توانند اطلاعات ثبت شده خود را با ورود به سایت و وارد کردن کد ملی و کد پیگیری جواب آزمایشات خود را مشاهده نمایند.

وی اضافه کرد: این سامانه برای اولین بار در مرکز آموزشی درمانی امیرالمومنین علی(ع) گراش طراحی و به اجرا درآمده و لازمه مشاهده این جوابها در سامانه، پرداخت مبلغ قبض آزمایشگاه  و صدور کد پیگیری برای مراجعه کننده است که مراجعه کننده با وارد کردن کد ملی و کد پیگیری صادره می تواند به راحتی هر نقطه و زمان جواب آزمایشات خود را مشاهده کند.

پسندیدم(۵۱)نمی پسندم(۱۲)
ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان