کد خبر: 8575

تاریخ انتشار: آبان ۱۵, ۱۳۹۹

ستادکرونا: برگزاری هرگونه جشن عروسی و تجمع ممنوع است/با متخلفان برخورد می شود/مردم تخلفات را به ۱۹۰ گزارش کنند

ستادکرونا: برگزاری هرگونه جشن عروسی و تجمع ممنوع است/با متخلفان برخورد می شود/مردم تخلفات را به ۱۹۰ گزارش کنند   به گزارش گراش انقلابی ستاد مبارزه با بیماری کرونا شهرستان گراش امروز پنج شنبه ۹۹/۸/۱۵ پس از تشکیل جلسه و بحث و تبادل نظر اطلاعیه زیر صادر نمود. اطلاعیه مورخ ۱۵ / ۸ / ۹۹ […]

ستادکرونا: برگزاری هرگونه جشن عروسی و تجمع ممنوع است/با متخلفان برخورد می شود/مردم تخلفات را به ۱۹۰ گزارش کنند

 

به گزارش گراش انقلابی ستاد مبارزه با بیماری کرونا شهرستان گراش امروز پنج شنبه ۹۹/۸/۱۵ پس از تشکیل جلسه و بحث و تبادل نظر اطلاعیه زیر صادر نمود.

اطلاعیه مورخ ۱۵ / ۸ / ۹۹ ستاد مقابله بیماری کرونا شهرستان گراش


بسمه تعالی
با توجه به شیوع بیماری کووید-۱۹ در سطح شهرستان و قرمز شدن وضعیت ، بسیاری از کارشناسان نسبت به شروع موج سوم کرونا در شهرستان هشدار داده‌اند، لذا برای پیشگیری از شدت یابی موج سوم و براساس مصوبات چهل و یکمین جلسه ستاد استانی کرونا و جلسه مورخ ۱۵ / ۸ / ۹۹ ستاد شهرستانی محدودیت هایی به شرح زیر اعلام می گردد، امید است با همکاری و مشارکت آحاد مردم شریف شهرستان شاهد کاهش بیماری باشیم و نیاز به اعمال محدودیت های شدیدتر نگردد :

۱️⃣ برگزاری هرگونه مراسم اجتماعی، فرهنگی، مذهبی ، همایشها و سایر مراسم جمعی اعم از عزا و عروسی در تالارها، باغ ها، رستوران ها و حتی منازل شخصی ممنوع می باشد و در صورت مشاهده و گزارش با فرد و یا افراد متخلف برابر مقررات رفتار خواهد شد. بدیهی است برگزاری مراسم ازدواج بدون تجمع و پذیرایی ، با اخذ تعهد از سوی اماکن نیروی انتظامی بلامانع می باشد، مردم نیز هرگونه تخلف در این خصوص را به سامانه ۱۹۰ گزارش نمایند.

۲️⃣ فعالیت دانشگاه ها ، مدارس، حوزه‌های علمیه، آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای، زبانسراها و سایر آموزشگاهها و کتابخانه‌ها صرفاً به صورت مجازی می باشد و در صورت عدم رعایت با واحد خاطی برخورد قانونی خواهد شد.

۳️⃣ فعالیت تمامی اغذیه فروشی ها از قبیل رستوران ها، کبابی ها، فست فودی ها و … صرفا بصورت بیرون بر مجاز بوده و حداکثر زمان خدمات دهی ساعت ۲۲ شب می باشد.

۴️⃣ فعالیت مراکز بازی و تفریحی، گیم نت ها، تالارهای پذیرایی و سالن مراسم، قهوه خانه ها، چایخانه ها و کافی شاپ ها، استخر، مراکز سونا و ماساژ و باشگاه های بدنسازی و ورزشهای پر برخورد از جمله کشتی، کاراته، جودو و موارد مشابه ممنوع می باشد.

۵️⃣ برگزاری نمازهای جماعت در سطح شهرستان صرفا در فضای های باز مساجد و اماکن مذهبی با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و دستورالعمل های بهداشتی انجام گردد.

ستاد مقابله با بیماری کرونا شهرستان گراش

پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

 • گراشی

  تاریخ :

  0 - 0

  خدا کنه مردم رعایت کنن تا بیماری کم بشه

  پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان