ویدیو ۱۷ مهر ۱۳۹۸

سفر یک روزه مسئولان کشوری به شهرستان گراش و بازدید از پروژه های عمرانی حوزه سلامت

بازدید قائم مقام دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور و مشاور معاونت توسعه وزارت بهداشت از پروژه های عمرانی حوزه سلامت شهرستان گراش.

به گزارش گراش انقلابی به نقل از روابط عمومی مجمع خیرین شهرستان گراش، مدیر عامل مجمع خیرین سلامت شهرستان گراش  از سفر یکروزه آقایان پورهاشمی و دکتر مردانی قائم مقام دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور و مشاور معاونت توسعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شهرستان گراش خبر داد.
محمد منفرد افزود: این سفر به منظور بازدید از پروژه های خیر ساز در حوزه سلامت، بررسی روند تکمیل پروژه های نیمه تمام مشترک مجمع و دانشکده علوم پزشکی خیرساز، بررسی ساخت بیمارستان دوم خیریه گراش، دیدار با اعضای مجمع خیرین سلامت و دکتر عبداللهی ریاست دانشکده علوم پزشکی و معاونین توسعه و درمان دکتر محسن زاده و دکتر محقق و بازدید از بخش‌های توسعه یافته بیمارستان امیر المومنین(ع) انجام شد.

وی تصریح کرد: طی این بازدید و جلسات، مقرر گردید که مسائل و مشکلات و کمبودها و نیازمندیهای دانشکده و بیمارستان و شبکه بهداشت شهرستان از طریق وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و کمسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی و دکتر شهریاری دبیرکل مجمع خیرین سلامت پیگیری وترتیبی اتخاذ گردد که موانع و مشکلات در حال ساخت پروژه ها هرچه سریعتر مرتفع و به مرحله بهره برداری برسد.

به گفته وی، طی این سفر ازمراکز دیالیز اورژانس فوریتهای پزشکی ۱۱۵ و انتقال خون در حال ساخت و کلینیک دندان پزشکی خیربه باب الحوائج و موسسه حمایت از بیماران خاص بیماران و دانشکده علوم پزشکی بازدید بعمل آمد.

 

 

پسندیدم(۳)نمی پسندم(۱)
ارسال دیدگاه