کد خبر: 8312

تاریخ انتشار: شهریور ۹, ۱۳۹۹

شهرک ۲۰۰ هکتاری به گراش ملحق می شود/ملک و مسکن در گراش ارزان می شود

ملک و مسکن در گراش ارزان می شود، این خبری است که سالهاست جوانان گراش آرزوی شنیدنش و تحقق یافتنش را دارند. در روز جمعه هفتم شهریور ۹۹ حجت الاسلام بخشایش پور امام جمعه گراش در خطبه های نماز جمعه که از گرانی و دست نایافتنی بودن زمین و مسکن برای جوانان گراش گلایه مند […]

ملک و مسکن در گراش ارزان می شود، این خبری است که سالهاست جوانان گراش آرزوی شنیدنش و تحقق یافتنش را دارند.

در روز جمعه هفتم شهریور ۹۹ حجت الاسلام بخشایش پور امام جمعه گراش در خطبه های نماز جمعه که از گرانی و دست نایافتنی بودن زمین و مسکن برای جوانان گراش گلایه مند بود و از مسئولین خواست که برای رفع این مشکل چاره ای بیاندیشند، فرماندار گراش دقایقی در بین دو نماز این خبر را اعلام کرد، مجوز تاسیس یک شهرک جدید به مساحت ۲۰۰ هکتار برای گراش گرفته شده است و بزودی به محدوده شهری ملحق می شود.

به گزارش گراش انقلابی :  حجت الاسلام والمسلمین سید محمد باقر بخشایش پور امام جمعه شهرگراش فرارسیدن هفته دولت و هفته تکریم کارگزاران نظام از طرف مردم تبریک گفته و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت و با اشاره به گرانی مسکن از دولت مردان خواست که برای این اوضاع نابسامان مسکن چاره ای بیاندیشند.

امام جمعه گراش همچنین فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی را به عموم مردم و عزاداران ابااعبدالله الحسین تسلیت و تعزیت گفت .

حجت الاسلام بخشایش پور سپس گفت:  اینکه چه عوامل و انحرافی در امت اسلامی رخ داد که در سال ۶۱ هجری قمری مسلمانها با کمال اگاهی و بدون هیچ جهالتی حاضر شوند ولی خدا و نوه پیغمبر را با آن وضع فجیع بشهادت برسانند هر امتی که تحت حاکمیت ستمگر و مستکبر زندگی کند و بی تفاوت بماند و فقط امت اسلامی نیست بلکه از انسانیت خارج شده است .

وی افزود: اگر مردم یک جامعه ارزشها و ارمانها ی دینی رو با مادیات و شکم پرستی معامله بکند و راحت طلب و بی تفاوت با دشمنان دین کنار بیایند نتیجه این میشود که یزیدی سر کار بیاید ‌و بیشترین ظلم ها و سرکوبگری ها رو مرتکب شود و این مسله در هر زمانی از تاریخ قابل تکرار است .

ایشان با تشکر از توجه و بصیرت مردم هییات مذهبی که برحسب شرایط خاص ویروس کرونا برای حفظ جان مردم همکاری میکنند و پروتکلهای بهداشتی فاصله گذاری های اجتماعی را رعایت میکنند تشکر کرد.

فرماندار گراش دقایقی در بین دو نماز این خبر را اعلام کرد، مجوز تاسیس یک شهرک جدید به مساحت ۲۰۰ هکتار برای گراش گرفته شده است و بزودی به محدوده شهری ملحق می شود.

 

 

 

پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)
ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان