کد خبر: 1799

تاریخ انتشار: بهمن ۲, ۱۳۹۷

گفتگو با محمد منفرد مدیرعامل موفق مجمع خیرین سلامت گراش

به گزارش گراش انقلابی : عملکرد مجمع خیرین سلامت شهرستان گراش حاکی از  مدیریت جهادی و نمونه ای از سخاوت خیرین گراشی در کشور است. از آنجایی که شهرستان گراش و مردان بلند همت و سخاوتمند و نوع دوست آن زبان زد خاص عام است ، مجمع خیرین سلامت نیز با مدیریت جهادی حاج محمد […]

به گزارش گراش انقلابی : عملکرد مجمع خیرین سلامت شهرستان گراش حاکی از  مدیریت جهادی و نمونه ای از سخاوت خیرین گراشی در کشور است.

از آنجایی که شهرستان گراش و مردان بلند همت و سخاوتمند و نوع دوست آن زبان زد خاص عام است ، مجمع خیرین سلامت نیز با مدیریت جهادی حاج محمد منفرد بارها مورد تقدیر مسئولین کشوری و استانی قرار گرفته است. لذا گراش انقلابی به پاس زحمات و تلاش های این بزرگواران بر آن شد تا با گفتگویی کوتاه ، گزارشی  از روند خدمات رسانی مجمع خیرین سلامت شهرستان گراش تهیه نمایید.

در ادامه با محمد منفرد مدیر عامل مجمع خیرین سلامت شهرستان گراش همراه می شویم.

محمد منفرد : انجام دادن امور خیر وتلاش برای احیای سنتهای حسنه اسلامی از جمله انفاق و ایثار و کمک در شهر ولایتمدار و محب اهل بیت (ع) با پشتوانه ای به بلندای عزت و عظمت اسلام همراه بوده و برای کاهش دردها و مشکلات گام برداشته است .؛ مجمع خیرین سلامت کشور جایگاه و بیت الامینی است که بنا دارد واسطه خیرین باشد در تحقق اهداف مقدس خیرین جهت برآوردن نیازهای نظام سلامت شهرستان گراش و نیازمندان که در این طریق محتاج یاری اند .

وی افزود : مردم خوب و مومن و شهید پرور گراش قلبشان لبریز از عشق است و در لحظه لحظه عمر شریفشان درد همنوعانشان را رنج خود می دانند و دغدغه شان خدمت به همشهریان است و بس تا به امروز تلاشهایی از سوی مجمع خیرین سلامت صورت گرفته ولی کافی نبوده است، لذا هدف این مجمع ایجاد تقویت انگیزه در خیرین ،ارتباط بیشتر با این عزیزان، انتقال اولویتها به بزرگواران نیک اندیش و حضور بیشتر و پر رنگتر نیک اندیشان در میدان سلامت و بهداشت است،.

منفرد گفت : مجمع خیرین سلامت شهرستان گراش از ابتدای شروع بکار خود با همکاری و همیاری ومساعدت خیرین ارجمند و همفکری ومشورت و کمک ریاست محترم دانشکده علوم پزشکی و بیمارستان امیرالمومنین علی (ع) گراش و معاونین زحمتکش آنان انواع خدمات و اقدامات گوناگون در راستای حفظ و ارتقای بهداشت و سلامت شهرستان گراش شامل :

احداث، بازسازی بیمارستان ، درمانگاه ،مرکز جامع سلامت خانه بهداشت روستایی،تامین زمین ، ساخت مرکز دیالیز،اورژانس ۱۱۵،پایگاه انتقال خون،کلینیک خیریه دندانپزشکی،خانه پزشک،پانسیون پزشک ۱۲ واحدی،احداث ۲ واحد خانه بهداشت در کرمانشاه و خرید ۴ کانکس برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه،ساخت بزرگترین مرکز تخصصی و فوق تخصصی ناباروری الزهرا(س)-تعمیر و خرید تجهیزات جهت مرکز انتقال خون فعلی-احداث کلینیک ویژه-ساخت بلوک زایمان- احداث بخش ان آی سی یو – خرید آمبولانس با مشارکت دانشکده علوم پزشکی جهت درمانگاه ارد،حمایت از انجمن ها و صندوق های خیریه ،کمک به بیماران صعب العلاج،پرداخت وام قرض الحسنه و پرداخت هزینه درمان افراد بی بضاعت،کمک جهت خرید دارو به جهادگران روستایی و بسیج دانشجویی،برگزاری همایشهای مختلف سلامت،معرفی افراد بی بضاعت برای دریافت واکسن آنفولانزا می باشد که همه این فعالیتها نشانگر حضور پرفیض و نقش آفرین خیرین بزرگوار است.

رئیس و مدیر عامل مجمع خیرین گراش افزود : اعضای مجمع خیرین بر پیشانی و دستان مملو از محبت، لطف و نیکی عزیزان خیر بوسه میزنند وانتظار داریم با عزمی جزم و اراده ای استوارتر به همکاریتان ادامه دهید،تا جایی که شهرستان به قطب بزرگ درمان و پایگاهی برای جذب بیماران کشورهای عربی حوزه خلیج همیشه فارس تبدیل شود و چنانچه مقام معظم رهبری فرمودند که بیمار جز درد و رنج بیماری دغدغه دیگری نداشته باشد .ضمنا” در پایان جا دارد یادی از عزیز سرکرده شادروان جنت مقام حاج شیخ احمد انصاری که قرین رحمت الهی قرار گرفته است کرده باشیم،او اسوه بزرگ نیک اندیشی و فروتنی که عمر با برکت خویش را مصروف احداث اماکن درمانی،دانشگاهی،مذهبی نموده روحش شاد و یادش گرامی.

 

 

پسندیدم(۲۵)نمی پسندم(۱)
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

 • A.Einstein

  تاریخ :

  0 - 0

  با سلام خدمت سردبیر و دبیران نشریه گراش انقلابی. با عرض تبریک بابت راه اندازی چنین مجموعه ی انقلابی و جهادی لازم است که در رابطه با این دست از خیرین مطالب بیشتری بارگذاری شود. در ضمن به حاج محمد منفرد خیر عزیز و گرامی بابت دستاورد ها و تلاش های بی دریغشان تبریک و تهنیت عرض می کنم. جمیعاّ موفق و پیروز باشید.

  پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان