کد خبر: 8194

تاریخ انتشار: مرداد ۱۴, ۱۳۹۹

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گراش در مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای حفظه الله فداغ

  به گزارش گراش انقلابی برادر پاسدار ستاری در مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام‌ خامنه‌ای حفظه‌الله فداغ؛ یکی از رموز موفقیت بسیج را استمرار و ماندن در رکاب ولایت دانست.   وی گفت:از زمان انقلاب تا کنون یکی از مهمترین عواملی که باعث موفقیت بسیج بوده ، اخلاص و کارکردن برای […]

 

به گزارش گراش انقلابی برادر پاسدار ستاری در مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام‌ خامنه‌ای حفظه‌الله فداغ؛ یکی از رموز موفقیت بسیج را استمرار و ماندن در رکاب ولایت دانست.

 

وی گفت:از زمان انقلاب تا کنون یکی از مهمترین عواملی که باعث موفقیت بسیج بوده ، اخلاص و کارکردن برای خداوند است و نمونه بارز و کارنامه درخشان آن شهدای والا مقامی هستند که سرلوحه و الگوی همه ما در هر زمانی خواهند بود .

 

برادر ستاری در ادامه گفت: اینک از مهمترین رسالت های بسیج و پاسداری از خون شهدا وارزشهای انقلاب وحضور پررنگ وهدفمند در عرصه های مختلف خدمت رسانی و کمک به مردم و محرومین می باشد. فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گراش فضای مجازی را یکی از بستر هایی دانست که دشمن با استفاده از آن به تفکر و اعتقادات مردم وخصوصا جوانان حمله کرده ودر حال ایجاد یاس وناامیدی ورواج بی بندباری وانحراف در جامعه است. ایشان وظیفه دیگر بسیج را آمادگی جهت مقابله با هر گونه تهدید دانست .

 

برادر ستاری در ادامه گفت : بارزترین نمونه از حضور گسترده بسیج در عرصه خدمات رسانی را حضور گسترده بسیج در رزمایش سراسری مواسات و همدلی و کمک های مومنانه که به دستور رهبر معظم انقلاب در جهت کمک به آسیب دیدگان ایام کرونا صادر شده بود دانستند .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج یکی دیگر از شاخصه های مهم بسیج را گمنامی دانست واضافه کرد پایگاه های مقاموت بسیج باید کانون امید و مامنی امن برای مردم باشند و بسیج باید از همه ظرفیت های مادی و معنوی خود در جهت حل مشکلات مردم استفاده کند.

در پایان فرمانده سپاه گراش از زحمات برادر پاسدار نجفی تشکر و برادر پاسدار سجاد باقری را به عنوان فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای حفظه الله فداغ معرفی نمود.‌ ‌

 

/فضای مجازی ناحیه سپاه گراش

پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)
ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان