کد خبر: 8530

تاریخ انتشار: مهر ۳۰, ۱۳۹۹

قاتل فراری در چنگ مامورین اطلاعاتی نیرو انتظامی گراش

قاتل فراری در چنگ مامورین اطلاعاتی نیرو انتظامی گراش   به گزارش گراش انقلابی به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان گراش : صبح امروز سه شنبه ۲۹ مهر ماه قاتل فراری توسط ماموران امنیتی و اطلاعاتی پلیس اطلاعات نیرو انتظامی شهرستان گراش دستگیر شد.   سرهنگ محمد جواد اسلامی مهر فرمانده نیروی انتظامی […]

قاتل فراری در چنگ مامورین اطلاعاتی نیرو انتظامی گراش

 

به گزارش گراش انقلابی به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان گراش : صبح امروز سه شنبه ۲۹ مهر ماه قاتل فراری توسط ماموران امنیتی و اطلاعاتی پلیس اطلاعات نیرو انتظامی شهرستان گراش دستگیر شد.

 

سرهنگ محمد جواد اسلامی مهر فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گراش : صبح امروز قاتل فراری پس از ۱۹ سال در گراش دستگیر شد. این قاتل که در یک درگیری و نزاع خیابانی در شهر کهنوج خرداد ۱۳۸۰ با ضربات چاقو یک مرد ۲۲ ساله که دارای یک فرزند بود را به قتل رسانده بود صبح امروز با رصد های اطلاعاتی طی یک عملیات غافل گیرانه توسط نیروهای خدوم نیرو انتظامی ما دستگیر و برای انجام و طی روند پرونده به دستگاه قضا تحویل خواهد شد.

با توجه به اینکه در هفته نیرو انتظامی قرار داریم ضمن عرض تبریک رسانه گراش انقلابی به زحمتکشان نیرو انتظامی، این خبر مهم را به فال نیک گرفته و آرزوی سلامتی و موفقیت برای خانواده بزرگ نیرو انتظامی داریم .

اسلامی مهر گفت: این قاتل پس از اینکه مقتول را با ضربات چاقو در شهر کهنوج به قتل می رساند به بندر عباس می گرزید و در بندرعباس مشغول به کار می شود و خانواده اش را به گراش مهاجرت می دهد که خودش نیز مخفیانه به خانواده اش سر می زده است که با رصد اطلاعاتی شناسایی و در دام کاراگاهان تیز بین نیرو انتظامی گرفتار می شود.

پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)
ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان