کد خبر: 7341

تاریخ انتشار: فروردین ۱۷, ۱۳۹۹

مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید حوزه مقاومت سردار شهید قاسم بهادری گراش برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید حوزه مقاومت سردار شهید قاسم بهادری گراش برگزار شد. به گزارش گراش انقلابی، شنبه شانزدهم فروردین ماه هزار و سیصد و نود و نه مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید حوزه مقاومت سردار شهید قاسم بهادری گراش با حضور پیشکسوتان، فرماندهان پایگاه ها، شورای حوزه و پایگاه ها و […]

مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید حوزه مقاومت سردار شهید قاسم بهادری گراش برگزار شد.

به گزارش گراش انقلابی، شنبه شانزدهم فروردین ماه هزار و سیصد و نود و نه مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید حوزه مقاومت سردار شهید قاسم بهادری گراش با حضور پیشکسوتان، فرماندهان پایگاه ها، شورای حوزه و پایگاه ها و جمعی از بسیجیان و با رعایت مسائل بهداشتی و پیشگیرانه در نمازخانه ناحیه سپاه شهرستان گراش برگزار شد.

 سرگرد مجتبی دهقان فرمانده ناحیه مقاومت گراش با بیان سخنانی از اهمیت همبستگی در موضوع مقابله با کرونا و تشکر از بسیجیان و مردم که در این راه همراهی لازم را داشتند؛ از خدمات مخلصانه و بی وقفه پاسدار فرشاد دستوان که در طول مدّت ارزشمند سمت خود بعنوان فرماندهی حوزه مقاومت بسیج شهید بهادری خدمات ارزنده ای را برای جامعه و بسیجیان به جای گذاشتند تقدیر کردند و سروان پاسدار سید یاسر موسوی مسئول بازرسی ناحیه بسیج سپاه گراش را با حفظ سمت فعلی خود به فرماندهی حوزه مقاومت سردار شهید قاسم بهادری نیز منصوب نمودند.

سروان موسوی ضمن بیان برخی از برنامه های آینده خود، مهمترین اقدامات فعلی را در مسائل گندزدایی و ضدعفونی معابر شهری، پایش سلامت ورودی شهر و اقدامات وابسته به آن دانستند و به تقویت هرچه بیشتر آن اشاره کردند.

در پایان، مراسم تودیع و معارفه در حضور فرمانده ناحیه و پیشکسوتان صورت گرفت؛ همچنین به پاس زحمات پاسدار دستوان فرمانده پیشین حوزه مقاومت سردار شهید قاسم بهادری از طرف ناحیه و پایگاه های بسیج لوح و هدایایی تقدیم ایشان شد.

پسندیدم(۸۶)نمی پسندم(۲)
ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان