کد خبر: 1935

تاریخ انتشار: بهمن ۱۰, ۱۳۹۷

مستند “عطر سیب” ناگفته های زندگی حجت الاسلام‌ بخشایش‌پور امام جمعه گراش در شبکه یک سیما

  به گزارش خبرنگار گراش انقلابی، فعالیت های مردمی حجت الاسلام‌ سیدمحمد باقر بخشایش‌پور امام جمعه سابق شهر فلارد استان چهارمحال و بختیاری و  امام جمعه فعلی گراش، سبب شد تا کارگردان خوش ذوق، رفتار این امام جمعه مردمی را به تصویر بکشد. مستند “عصر سیب” که در شبکه یک سیما در نهم بهمن ۱۳۹۷ […]

 

به گزارش خبرنگار گراش انقلابی، فعالیت های مردمی حجت الاسلام‌ سیدمحمد باقر بخشایش‌پور امام جمعه سابق شهر فلارد استان چهارمحال و بختیاری و  امام جمعه فعلی گراش، سبب شد تا کارگردان خوش ذوق، رفتار این امام جمعه مردمی را به تصویر بکشد.

مستند “عصر سیب” که در شبکه یک سیما در نهم بهمن ۱۳۹۷ پخش شد ، حاصل کار این کارگردان درباره اقدامات حجت الاسلام بخشایش پور است که توانسته است در بخش فرهنگی؛ لوح افتخار “جبهه فرهنگی” را کسب کند.

داوود جلیلی، کارگردان مستند “عطر سیب” درباره این ساخته خود می گوید: برخی از ائمه جمعه، فراتر از حوزه مسئولیت خود، یک سری اقدامات فرهنگی، هنری و دینی انجام می‌دهند و من هم این شانس را داشتم که با حجت الاسلام‌ سیدمحمد باقر بخشایش‌پور امام جمعه شهر فلارد آشنا بشوم و او را سوژه ساخت مستندم قرار بدهم.

این مستند مورد تقدیر نهمین جشنواره مردمی عمار قرار گرفت.

 

جهت تماشای آنلاین مستند و یا دانلود اینجا کلیک کنید

 

پسندیدم(۱۰)نمی پسندم(۱)
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

 • چاپ مقاله

  تاریخ :

  2 - 0

  سلام و عرض ادب سایتتون بسیار پرمحتوی است سپاس بی کران از زحمات شما امیداست بدین صورت ادامه پیدا کنید چون واقعا سایتون آینده دار هستش

  پسندیدم(۲)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان