کد خبر: 4569

تاریخ انتشار: تیر ۱۷, ۱۳۹۸

مدیر کانون بسیج رسانه گراش : مسئولین محترم یک شب را در روستای خلیلی بیتوته کنند

  کانون بسیج رسانه شهرستان گراش با حضور رئیس سازمان بسیج رسانه فارس و جمعی از مسئولین و اصحاب رسانه افتتاح شد. افتتاحیه این کانون در محل نماز خانه پارک غدیر جنب دفتر کانون با حضور اژدری رئیس سازمان بسیج رسانه استان فارس و جمعی از مسئولین و اصحاب رسانه برگزار و پس از سخنرانی […]

 

کانون بسیج رسانه شهرستان گراش با حضور رئیس سازمان بسیج رسانه فارس و جمعی از مسئولین و اصحاب رسانه افتتاح شد.

افتتاحیه این کانون در محل نماز خانه پارک غدیر جنب دفتر کانون با حضور اژدری رئیس سازمان بسیج رسانه استان فارس و جمعی از مسئولین و اصحاب رسانه برگزار و پس از سخنرانی و مراسم افتتاحیه از محل کانون بسبج رسانه گراش بازدید بعمل آمد.

پس از قرائت حکم مسئولیت دکتر ناصر دلخوش و تودیع وی بعنوان مدیر کانون بسیج رسانه شهرستان گراش، دلخوش از اهداف و برنامه های بسیج رسانه شهرستان گراش و مطالبات مردمی سخن گفت و افزود: «این فرصت را غنیمت شمرده و در حضور مسئولین سه مطالبه مردمی را از مسئولین مطرح می کنم»

وی گفت : «اول اینکه دفتر خبری و صدا و سیمای گراش شاهراه اصلی و رسانه رسمی شهرستان می باشد که  با مشکل کمبود نیروی انسانی و بودجه و امکانات کافی مواجه شده است که از مدیر کل محترم فارس جناب مهندس سهرابی و مسئولین شهرستان خواستارم این مسئله را جدا پیگیری نمایند».

مدیر کانون بسیج رسانه گراش ادامه داد: «مطالبه بعدی من از مسئولین شهرستان و استان پیگیری فوری و جدی مسئله زلزله های دهستان خلیلی گراش می باشد، مردم خلیلی روزانه با زلزله های فراوانی مواجه هستند که استرس و بی خوابی امانشان را بریده است. باید هر چه سریعتر برای آنها چاره اندیشی کرد».

دلخوش در ادامه گفت : « شب گذشته تا نیمه های شب با مردم روستای خلیلی در ارتباط بودم و ظاهرا شب گذشته زلزله ی شدید رخ داده است که مردم را به کوچه و خیابان کشیده و شب را در هوای گرم در کوچه و خیابان به سر کرده اند».

دلخوش از مسئولین خواست برای یک شب هم که شده با خانواده خود در روستای خلیلی بیتوته کنند و از نزدیک شاهد ترس و استرس مردم آن منطقه باشند.

 

در پایان مدیر مسئول نشریه گراش انقلابی با اشاره به وجود ماینر های فراوان در سطح شهرستان و استخراج ارز دیجیتال از قبیل بیت کوین در برخی منازل و باغ شهری های گراش و استفاده از برق خانگی ، کشاورزی و صنعتی که با توجه به اطلاعیه وزارت نیرو جرم و قاچاق محسوب می شود از دادستان و مسئولین شهرستار خواستار پیگیری و ورود به این مسئله شد.

پسندیدم(۱۵)نمی پسندم(۲)
ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان