کد خبر: 7082

تاریخ انتشار: اسفند ۳, ۱۳۹۸

مهندس حسین زاده از گراش با ۲۸ هزار رای، راهی بهارستان شد

بر اساس آمار نهایی از بین نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز، از میان ۹۴۵۵۶ رای ماخوذه ، حسین حسین زاده با کسب ۲۸ هزار و ۳۹۹ رأی به بهارستان راه یافت. به گزارش گراش انقلابی به نقل از میلاد لارستان و به نقل از روابط عمومی […]

بر اساس آمار نهایی از بین نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز، از میان ۹۴۵۵۶ رای ماخوذه ، حسین حسین زاده با کسب ۲۸ هزار و ۳۹۹ رأی به بهارستان راه یافت.

به گزارش گراش انقلابی به نقل از میلاد لارستان و به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ مردم شهرستان های لارستان، خنج، گراش و اوز، روز دوم اسفند ماه باحضور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، از بین ۱۲ داوطلب، حسین حسین زاده را انتخاب کردند.

حسین حسین زاده متولد سال ۱۳۵۸ از شهرستان گراش و دانشجوی دکترای مهندسی نفت، عضو ارشد کمیته سرمایه گذاری توسعه ی میادین نفت و گاز شرکت ملی نفت ایران و در حال حاضر، مسئول عملیات حفاری و استخراج چاه های نفت و گاز شرکت ملی نفت می باشد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و رئیس مرکز حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در گفت و گو با خبرنگاران با تقدیر از حضور خوب مردم در پای صندوق های أخذ رأی اظهار داشت: ۲۰۵ شعبه اخذ رأی در این حوزه انتخابیه شهرستان در نظر گرفته شد.

جلیل حسنی با تقدیر از همکاری های هیئت های اجرایی، نظارت، بازرسی، اعضای شورای تامین و تمامی دست اندرکاران امر انتخابات این مرکز حوزه انتخابیه ادامه داد: در شهرستان لارستان ما یک انتخابات بسیار سالم و در کمال امنیت را برگزار کردیم و اینجانب به اتفاق اعضا شورای تامین شهرستان، هیئت های اجرایی، نظارتی و بازرسی نیز از اکثر شعبه ها بازدید کردند و رضایت کاملی از نحوه برگزاری انتخابات داشتند.

وی در ادامه نتایج نهایی انتخابات مجلس یازدهم حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز را به شرح ذیل اعلام کرد:

۱-آقای حسین حسین زاده فرزند غلامعباس دارای ۲۸ هزار و ۳۹۹ رای

۲- آقای علاءالدین بروجردی فرزند محمدابراهیم دارای ۲۲ هزار و ۲۱۲ رای

۳- آقای جمشید جعفرپور فرزند نعمت دارای۲۰ هزار و ۲۳۸ رای

۴- آقای محمود جوکار فرزند نظر دارای ۴ هزار و ۲۲۷ رای

۵-آقای منصور محتاجی فرزند علی اصغر دارای ۳ هزار و ۸۴۰ رای

۶- آقای حشمت الله زارعی فرزند کاکاجان دارای ۲ هزار و ۳۴۹ رای

۷- آقای مصیب علیشیر فرزند غلامرضا دارای ۱۹۵۰ رای

۸- آقای میلاد خرمی فرزند یدالله دارای ۱۸۳۵ رای

۹- آقای یوسف محبی فرزند محمد جعفر دارای ۱۲۶۷ رای

۱۰- آقای هاشم قاسمی فرزند عبدالحسین دارای ۸۶۸ رای

۱۱- آقای یعقوب موحدی فرزند محمدحسین دارای ۵۷۵ رای

۱۲- آقای محمد اسماعیل یگانه فرد فرزند محمدحسن دارای ۱۷۰ رای/*

پسندیدم(۳)نمی پسندم(۰)
ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان