کد خبر: 3943

تاریخ انتشار: اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۸

نخستین پویش “دانش‌آموز ایرانی” در استان فارس آغاز شد

  رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌ و پرورش فارس گفت: نخستین پویش «دانش‌آموز ایرانی» ویژه فرهنگیان و دانش‌آموزان استان فارس با هدف تبیین نقش ارزنده مدارس در تعلیم و تربیت آغاز شد. به گزارش گراش انقلابی به نقل از اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌ و پرورش فارس، حمید رضا شعبانی گفت: مدارس […]

 

رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌ و پرورش فارس گفت: نخستین پویش «دانش‌آموز ایرانی» ویژه فرهنگیان و دانش‌آموزان استان فارس با هدف تبیین نقش ارزنده مدارس در تعلیم و تربیت آغاز شد.

به گزارش گراش انقلابی به نقل از اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌ و پرورش فارس، حمید رضا شعبانی گفت: مدارس و واحدهای آموزشی می‌توانند تصاویر یا فیلم‌های خاطره‌انگیز از اردوهای علمی و تفریحی، کلاس درس، ورزش صبحگاهی، دورهمی های زنگ تفریح، سرود، مسابقات قرآن، گلستان خوانی و برگزاری نمایشگاه‌های مختلف علمی، فرهنگی و … را از طریق شماره ۰۹۱۰۸۹۹۴۳۷۰ در فضای مجازی یا از طریق نرم‌افزار همراه شبکه استانی صداوسیمای مرکز فارس ارسال نمایند.

شعبانی افزود: دانش‌آموزان و فرهنگیان استان می‌توانند جهت دریافت نرم‌افزار همراه شبکه فارس عدد ۱ را به شماره ۳۰۰۰۷۱۱۵ پیامک نمایند.

رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش فارس گفت: در این پویش ضمن معرفی آثار برتر، به بهترین تصاویر ارسالی جوایز ارزنده‌ای اهداء خواهد شد.

 

پسندیدم(۱)نمی پسندم(۰)
ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان