کد خبر: 3710

تاریخ انتشار: اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۸

به قلم دکتر امیرحمزه مهرابی

نفرت پراکنی و انباشت کینه، عامل شهادت طلبه همدانی

به قلم دکتر امیرحمزه مهرابی ناگهان خبری به سرعت برق در رسانه ها بویژه فضای مجازی پیچید. طلبه ای در مقابل حوزه علمیه همدان ( به صِرفِ روحانی بودن) توسط شرور سابقه داری با شلیک چند گلوله به شهادت رسید . ✅از نظر روان شناسی، هر «عملی» از یک «ذهنیت» نشات می گیرد. اینکه یک […]

به قلم دکتر امیرحمزه مهرابی

ناگهان خبری به سرعت برق در رسانه ها بویژه فضای مجازی پیچید. طلبه ای در مقابل حوزه علمیه همدان ( به صِرفِ روحانی بودن) توسط شرور سابقه داری با شلیک چند گلوله به شهادت رسید .

✅از نظر روان شناسی، هر «عملی» از یک «ذهنیت» نشات می گیرد. اینکه یک شرور بدون دلیل شخصی، اقدام شرارت آمیز خود را متوجه یک #روحانی می کند، ناشی از نفرت و کینه ای است که افراد صاحب رسانه به او القا کرده اند.

♨️تحریک احساسات جامعه و #انباشت_کینه و ایجاد نفرت علیه #روحانیت و برخی از نهاد های انقلابی، برنامه مشترک دشمنان، ضدانقلابیون و نفوذی های داخلی است. چنان که:

۱⃣در اوج فشار اقتصادی و اعتراضات مردمی، مشاور نام #آشنای رئیس جمهور، به بهانه شفاف سازی بودجه سال ۹۸ با بزرگ نمایی و آمار کذب، تبلیغات وسیعی را علیه حوزه های علمیه( بویژه جامعه المصطفی) آغاز کرد و اذهان مردم عاصی و خشمگین از تورم افسار گسیخته را علیه #روحانیت تحریک کرد.

۲⃣سلبریتی ها از جمله #پرویز_پرستویی در جریان سیل گسترده اخیر ودر زمانی که جامعه بحران زده به همدلی و صمیمیت نیاز داشت ، نوک حمله را متوجه #روحانیت کرد و کمک رسانی این صنف را به زیر سوال برد.

۳⃣خانم #مهناز_افشار (طبق معمول) با انتشار یک شایعه دروغ ناموسی که ساخته و پرداخته منافقین بود، جوانان از جمله ( #بهروز_حاجیلو و دوستانش) را علیه #روحانیت شوراند و به اعتراف دوست شرور معدوم، موجب خشم و ارتکاب جنایت علیه یک طلبه بی گناه و مظلوم شد.

🔴آنان که علیه روحانیت نفرت پراکنی کرده و می کنند، شریک جرم این جنایت هستند و قوه قضایه باید به جرم آنان رسیدگی کند. مشاور رییس جمهور باشند یا حامی و هوادار او .

#محاکمه_مهناز_افشار

پسندیدم(۲)نمی پسندم(۰)
ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان