کد خبر: 6672

تاریخ انتشار: دی ۷, ۱۳۹۸

نه دی مظهر بیداری امت همیشه در صنحه و تجدید میثاق با ولایت

حماسه ۹ دی ، نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد. دکتر ناصر دلخوش مدیر مسئول گراش انقلابی  ضمن گرامی داشت سال […]

حماسه ۹ دی ، نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

دکتر ناصر دلخوش مدیر مسئول گراش انقلابی  ضمن گرامی داشت سال روز  نهم دی ماه روز تجدید میثاق امت با ولایت طی بیانیه ای از مردم همیشه در صنحه دعوت به حضور و گرامی داشت این روز حماسی نمود.

متن بیانیه بدین شرحخ است :

بسم الله الرحمن الرحیم

 

« در آن حادثه بی‌نظیر،(۹دی) هیچ‌کس دست‌اندرکار نبود و قدرت فکری که شاکله اصلی نظام اسلامی است، مردم را به خیابانها کشاند و آن حادثه بی‌نظیر پدید آمد.

مقام معظم رهبری »

نهم دی ماه تجلی پایداری و پایمردی ملتی فداکار، خداجو و خدامحور است که خالصانه و خاضعانه پای در میدان مبارزه با فریب خوردگان تهی مغز و خود فروختگان منافق و غفلت زده ای شدند که با پرچم استکبار و به عنوان پیاده نظام مستکبران ، تیشه به ریشه ی انقلاب می زدند.

به درستی که زنده نگهداشتن این روز بزرگ، تاریخی و تاریخساز و بررسی ریشه ها، علل و عوامل، آثار، برکات،پیامدها و پیامهای آن، خود نیز موجب نشر فرهنگ بصیرت افزایی و جلوگیری از جریانات نفوذ و رخنه در داخل کشور و نظام و بروز فتنه هایی از این دست در سالیان بعد خواهد شد.

 

حماسه ۹ دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنهاخواهند ایستاد.

مردم شریف و آگاه بدانید همچنان حضور شما در صحنه موجب ناامیدی و خنثی شدن دسیسه های دشمان خارجی و ایادی آنها و دنباله رو هایشان در داخل خواهد شد. با حضور بموقع و تشخیص درست و اقدام به هنگام مشت محکمی بر دهان بدخواهان انقلاب زده اید.

اینجانب نیز بعوان قطره ای از سیل خروشان امت واحده اسلامی این روز را گرامی داشته و از احاد ملت شریف و بصیر دعوت می کنم با حضور پرشور خود صحنه و شرکت در برنامه ها و مراسمات تدارک دیده شده برای این روز بزرگ باردیگر مشتب بردهان بدخواهان بزنید.

 

و من الله توفیق

ناصر دلخوش

مدیر مسئول نشریه گراش انقلابی

 

پسندیدم(۸)نمی پسندم(۰)
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :4

 • بسیجی

  تاریخ :

  3 - 0

  ۹ دی روز رسوایی فتنه گر است.
  خوب است با بصیرت در همه صحنه ها حضور داشته باشیم و انتخاب درست و آگاهانه داشته باشیم
  دورود بر دکتر با بصیرت و انقلابی

  پسندیدم(۳)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

 • گراشی

  تاریخ :

  4 - 0

  آفرین بر دکتر با بصیرت و شجاع

  پسندیدم(۴)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

 • شهروند

  تاریخ :

  4 - 0

  حتما ان شاالله می آییم

  پسندیدم(۴)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

 • حامی

  تاریخ :

  5 - 0

  احسنت برحاج ناصر

  پسندیدم(۵)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان