کد خبر: 4610

تاریخ انتشار: تیر ۲۱, ۱۳۹۸

همه ارگان ها، پای کار اردوهای جهادی

ستاد پشتیبانی از اردوهای جهادی در فرمانداری با ارگان ها و دستگاه های اجرای تشکیل شد. به گزارش گراش انقلابی چهار شنبه در سالن جلسات فرمانداری ستاد پشتیبانی از اردوهای جهادی در فرمانداری با ارگان ها و دستگاه های اجرای تشکیل و اهداف، برنامه ها و آن تشریح شد. سرگرد دهقان فرمانده ناحیه سپاه گراش در […]

ستاد پشتیبانی از اردوهای جهادی در فرمانداری با ارگان ها و دستگاه های اجرای تشکیل شد.

به گزارش گراش انقلابی چهار شنبه در سالن جلسات فرمانداری ستاد پشتیبانی از اردوهای جهادی در فرمانداری با ارگان ها و دستگاه های اجرای تشکیل و اهداف، برنامه ها و آن تشریح شد.

سرگرد دهقان فرمانده ناحیه سپاه گراش در این باره گفت: تاکید رهبری بر محرومیت زدایی و رسیدگی به محرومین در همه احکام اخیر مشهود است.

دهقان افزود: در خدمت به مردم مدرک بالا مهم نیست ، حتی ممکن است لازم باشد بیل دست بگیرد. هدف اصلی هماهنگی بین دستگاهها ایجاد وحدت و هم دلی و هم زبانی بین همدیگر و بین مردم و مسئولین است.

دلخوش مسئول مجمع جهادی شهرستان در این بارگفت : ما انتظار داریم دستگاههای اجرای برای خدمت به محرومت پشتیبان ما باشند و ما را حمایت کنند.

دلخوش افزود: حضور مسئولین در بین مردم محروم موجب امیدواری مردم و آشنایی مسئولین از مشکلات آنها می شود.

فرمانده ناحیه سپاه گراش تاکید کرد: عزیزان جهادی در قالب های گروههای همه اقشار جامعه از جمله دانش آموزان ، کاسب، دانشجو ،طلاب و کارمند با ذوق و شوق و روحیاتی شبیه به روحیات دهه ۶۰ کار می کنند و اگر مسئولین در کنار جهاد گران و محرومین قرار بگیرند تا با جابجا کردن چهارتا آجر و بیل و کلنگ از موجب دلگرمی جهاد گراش می شود.

در این جلسه تعدادی از مسئولین ادارات و معاون فرماندر نیر در این باره صحبت هایی داشتند و بر لزوم همکاری و هماهنگی بین ارگان ها در خدمت رسانی به محرومین تاکید کردند.

پسندیدم(۱)نمی پسندم(۰)
ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان