کد خبر: 6896

تاریخ انتشار: دی ۲۴, ۱۳۹۸

با تصویب کمیسیون تلفیق بودجه

وام ازدواج در سال ۹۹ به ۵۰ میلیون تومان افزایش یافت

  به گزارش گراش انقلابی احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به نشست امروز عصر کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ گفت: بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق وام ازدواج در سال ۹۹، ۵۰ میلیونی شد. وی افزود: بر اساس این مصوبه به هر یک از زوجین ۵۰ میلیون تومان وام […]

 

به گزارش گراش انقلابی احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به نشست امروز عصر کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ گفت: بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق وام ازدواج در سال ۹۹، ۵۰ میلیونی شد.

وی افزود: بر اساس این مصوبه به هر یک از زوجین ۵۰ میلیون تومان وام تعلق می‌گیرد که جمعاً دو نفر می‌توانند ۱۰۰ میلیون تومان وام بگیرند.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ اظهار داشت: به منظور حمایت از ازدواج جوانان، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران موظف است از محل پس‌انداز و جاری قرض‌الحسنه نظام بانکی، تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج به زوجهایی که تاریخ عقد آنها بعد از ۱۳۹۶/۱/۱ است و تاکنون وام ازدواج دریافت نکرده‌اند، با اولویت نخست پرداخت کند. تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج برای هر یک از زوجها در سال ۱۳۹۹ پانصد میلیون ریال (۵۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال)  با دوره بازپرداخت ۵ ساله با اخذ یک ضامن معتبر و سفته است.

پسندیدم(۴۰)نمی پسندم(۱۶)
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :2

 • شهروند

  تاریخ :

  26 - 0

  خوش به حال جوانان حالا برید ازدواج کنید و تشکیل خانواده بدین

  پسندیدم(۲۶)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

 • محمد

  تاریخ :

  15 - 1

  سلام ازبس قیمتها بالا بردن دیگه با این وام فقط برا مخارج عروسی کم میاد

  پسندیدم(۱۵)نمی پسندم(۱)

  پاسخ

ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان