کد خبر: 6460

تاریخ انتشار: آذر ۱۸, ۱۳۹۸

پایش شکست ولی عهدش نشکست

حضور معلم دلسوز با پای شکسته در کلاس درس   به گزارش گراش انقلابی به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان گراش، جلوه ای از ایثار و فداکاری بر تخته سیاه یک کلاس ابتدایی گراش نقش بست. به دنبال حادثه ای که برای آقای امین زارع، آموزگار پایه ششم آموزشگاه شهید رامیارپور […]

حضور معلم دلسوز با پای شکسته در کلاس درس

 

به گزارش گراش انقلابی به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان گراش، جلوه ای از ایثار و فداکاری بر تخته سیاه یک کلاس ابتدایی گراش نقش بست.

به دنبال حادثه ای که برای آقای امین زارع، آموزگار پایه ششم آموزشگاه شهید رامیارپور رخ داد و از ناحیه پا دچار آسیب دیدگی شد و با وجودی که پزشک به او طول مدت درمات و استراحت داده بود، با از خودگذشتگی، تعلیم و تربیت دانش آموزان خود را بی وقفه ادامه داد.
زارع گفت: معلمی عشق است و حضور در جمع دانش آموزان و فضای مدرسه حال او را بهتر می‌کند.

مصیب قادری، مدیر آموزشگاه با تاکید بر فعالیت های گوناگون امین زارع در زمینه های آموزشی، پرورشی، ورزشی و… گفت: با این وجود که آقای زارع حق دارد که سه هفته به مرخصی استعلاجی رفته و پس از بهبود وضعیت جسمی در کلاس درس حاضر شود ولی این آموزگار فعال به صورت منظم با پای شکسته در کلاس درس حاضر شده و برای پیشرفت دانش آموزان تلاش مضاعف میکند.

مجید محبی، معاون آموزشی و محمد حسین حسینی نیا، کارشناس ارزیابی عملکرد مدیریت آموزش و پرورش شهرستان گراش با حضور در کلاس ضمن عیادت از این آموزگار فداکار، از فعالیت ها و روحیه جهادی ایشان تقدیر به عمل آوردند. محبی افزود: معلمان قشر فداکاری هستند و این رفتار نمونه ای از فداکاری معلمان است. مجید محبی گفت: اینگونه رفتارها آنقدر با ارزش است که نمیتوان آنگونه که شایسته است در این دنیا تقدیر شود و پاداش آن توسط خداوند داده شده خواهد شد.

پسندیدم(۱۶)نمی پسندم(۰)
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

 • محمد

  تاریخ :

  1 - 0

  احسنت
  خدا حفظه کنه

  پسندیدم(۱)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان