کد خبر: 7086

تاریخ انتشار: اسفند ۳, ۱۳۹۸

پیام تبریک دکتر ناصر دلخوش به دکتر حسین حسین زاده پیروز یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

  باسمه تعالی هُوَ الّذی أَیّدَکَ بِنَصْرِهِ وَ بِالْمُؤْمِنینَ وَ أَلّفَ بَیْنَ قُلُوبِهِمْ لَوْ أَنْفَقْتَ ما فِی اْلأَرْضِ جَمیعًا ما أَلّفْتَ بَیْنَ قُلُوبِهِمْ وَ لکِنّ اللّهَ أَلّفَ بَیْنَهُمْ إِنّهُ عَزیزٌ حَکیم(.انفال / ۶۳) او همان کسی است که تو را، با یاری خود و مؤمنان، تقویت کرد و (خداوند) میان دل‌های آنان (مؤمنان) الفت برقرار […]

 

باسمه تعالی

هُوَ الّذی أَیّدَکَ بِنَصْرِهِ وَ بِالْمُؤْمِنینَ وَ أَلّفَ بَیْنَ قُلُوبِهِمْ لَوْ أَنْفَقْتَ ما فِی اْلأَرْضِ جَمیعًا ما أَلّفْتَ بَیْنَ قُلُوبِهِمْ وَ لکِنّ اللّهَ أَلّفَ بَیْنَهُمْ إِنّهُ عَزیزٌ حَکیم(.انفال / ۶۳)
او همان کسی است که تو را، با یاری خود و مؤمنان، تقویت کرد و (خداوند) میان دل‌های آنان (مؤمنان) الفت برقرار کرد ، اگر تو همه‌ی آنچه را در زمین است خرج می‌کردی، نمی‌توانستی میان قلوبشان محبّت و الفت پدید آوری، ولی خداوند میان آنان پیوند داد، چرا که او شکست ناپذیر و حکیم است.

سپاس خدای را که نعمت وحدت و همدلی را نصیب این مردم ساخت تا ثمره شیرین پیروزی را بچشند و قلوبشان شاد گردد. بی تردید دوم اسفند سال ۹۸ نقطه عطفی در تاریخ شهرستان های لار، گراش، خنج و اوز خواهد بود . روزی که وعده الهی مبنی براتحاد و پیروزی محقق شد.

قطعا اگر یاری خداوند ، همت جوانان ، همدلی و حضور پرشور مردم و گذشت و فداکاری نامزدهای انتخابات نبود این پیروزی دلچسپ حاصل نمی شد.آنچه شیرینی این پیروزی را دو چندان می کند خدمت صادقانه به این مردم مظلوم و و تلاش برای رفع محرومیت های مردم منطقه است.

از این رو لازم می دانم بنده نیزبعنوان قطره کوچکی از دریای بیکران این مردم، ضمن تبریک صمیمانه به برادر گرامی ام جناب آقای دکتر حسین زاده ، اعلام نمایم همچنان که در مرحله اجماع تلاش کردم دین خود را در این عرصه ادا کنم، در ادامه نیز بر عهدی که بسته ام وفادارم و همگام با ایشان به خدمت صادقانه به این مردم شریف با افتخار ادامه خواهم داد و در مساعدت به این برادر خوبم، از هیچ مساعدتی دریغ نخواهم کرد.

به امید بسط همدلی و برادری میان مردم منطقه و موفقیت هرچه بیشتر دکتر حسین زاده در انجام وظیفه سنگین نمایندگی در تراز نظام جمهوری اسلامی و شایسته این مردم ولایی و نجیب.

ناصر دلخوش
۳ اسفند ۹۸

پسندیدم(۵)نمی پسندم(۰)
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :5

 • صولتی

  تاریخ :

  0 - 1

  ماشاالله به اقای دلخوش که همه جا جهادی کار می کنن
  و تبریک به مردم گراش

  پسندیدم(۰)نمی پسندم(۱)

  پاسخ

 • امین

  تاریخ :

  1 - 0

  حالا اقای حسین زاده مهندس هستن یا دکتر ؟
  هرچی که هستن هردوتاتونو دوس داریم

  پسندیدم(۱)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

 • رسالت

  تاریخ :

  1 - 0

  جناب دکتر ناصر دلخوش قطع به یقین گراش مدیون کارهای شما در زمان اتخابات است که با فداکاری خود منجر به پیروزی مردم گراش در انتخابات شد

  پسندیدم(۱)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

 • گراش

  تاریخ :

  1 - 0

  همین که بعد از انتخابات وحدت را حفظ کنید خیلی خوب است

  پسندیدم(۱)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

 • حسین

  تاریخ :

  1 - 0

  احسنت حاج ناصر

  پسندیدم(۱)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان