کد خبر: 4602

تاریخ انتشار: تیر ۱۹, ۱۳۹۸

کارآفرینان گراشی در جمع ۱۳ کارآفرین برتر شاهد و ایثارگر استان فارس

  به گزارش گراش انقلابی، همایش تجلیل از کارآفرینان برتر شاهد و ایثارگر استان فارس با حضور عنایت الله رحیمی استاندار فارس و رجبعلی راهی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صنعت، معدن و تجارت و شرکت شهرکهای صنعتی استان فارس برگزار شد. در این مراسم از ۱۳ […]

 

به گزارش گراش انقلابی، همایش تجلیل از کارآفرینان برتر شاهد و ایثارگر استان فارس با حضور عنایت الله رحیمی استاندار فارس و رجبعلی راهی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صنعت، معدن و تجارت و شرکت شهرکهای صنعتی استان فارس برگزار شد.

در این مراسم از ۱۳ کارآفرین برتر شاهد و ایثارگر استان فارس با حضور جانبازان، خانواده شهدا و مسئولین تجلیل شد.

اصغر اسدی(مدیر عامل شرکت گراش طاها فارس)، غلامرضا عباسی(مدیر عامل شرکت فسیل) و یعقوب مهرابی (مدیر عامل شرکت لی ولی) از شهرستان گراش نیز در جمع ۱۳ کارآفرین برتر شاهد و ایثارگر استان فارس قرار داشتند که در این مراسم از آنان تقدیر بعمل آمد.

غلامرضا عباسی در گفتگو با خبرنگار گراش انقلابی درباره اهداف برگزاری این همایش گفت: « در این مراسم از ایثارگران و جانبازانی که توانسته اند کار تولیدی راه بیاندازند و  تعداد زیادی از کارگران را به کار مشغول کنند تجلیل بعمل آمد».

اصغر اسدی از کارآفرینان برتر شهرستان گفت : « در این سال ها نهاد های مختلف نسبت به کارآفرینان لطف داشته اند و در این زمینه نیز تقدیرهایی بعمل آمده است و این مراسم ها باعث دلگرمی است».

وی در ادامه گفت : « امیدواریم که مسئولین جدای از تقدیر ها در این برهه زمانی با شرایط ناپایدار اقتصادی، حامی کارآفرینان و تولیدکنندگان باشند تا بتوانند در مسیر رشد کشور قدم های شایانی بردارند».

 

 

پسندیدم(۵)نمی پسندم(۰)
ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان