کد خبر: 746

تاریخ انتشار: آذر ۱۵, ۱۳۹۷

پاسخ به سوالات

گفتگوی شفاف با دکتر خداشناس شهردار جدید گراش

  خلاصه ای از مصاحبه خبرنگار گراش انقلابی با دکتر ابراهیم خداشناس شهردار محترم گراش در مورد دو موضوع میزان حقوق دریافتی و ساخت زیر گذر شهرداری ، در ادامه می خوانیم… با سلام عرض خداقوت  جناب آقای شهردار چه توجیهی برای اجرای زیر گذر دارید ؟ برای حل مشکل میدان شهید برزگران چندین راهکار […]

 

خلاصه ای از مصاحبه خبرنگار گراش انقلابی با دکتر ابراهیم خداشناس شهردار محترم گراش در مورد دو موضوع میزان حقوق دریافتی و ساخت زیر گذر شهرداری ، در ادامه می خوانیم…

با سلام عرض خداقوت

 جناب آقای شهردار چه توجیهی برای اجرای زیر گذر دارید ؟

برای حل مشکل میدان شهید برزگران چندین راهکار وجود دارد که فقط یکی از راهکار ها احداث زیرگذر می باشد.

لذا مصوبه ی اخیر شورای ترافیک شهرستان ، به استان ارجاع داده شده و پس از نظریه کارشناسی کارشناسان استان و تصویب بهترین راهکار  امکان اقدام و اجرایی شدن طرح وجود دارد.

البته به این نکته باید توجه داشت که اگر ما بتوانیم در سطح شهر دست به انجام پروژه های بزرگ بزنیم ، چندین مزیت دارد از جمله اینکه تعدادی شغل ایجاد شده و برای مدتی برای متخصصین و جوانان بومی اشتغال زایی ایجاد می شود ، همچنین نکته بعدی این است که اگر پروژه های بزرگ شروع کنیم امکان جذب بودجه و اعتبار استانی و ملی بهتر و بیشتر فراهم خواهد شد .

به مردم عزیز و ولایی شهرستان گراش اطمینان خاطر می دهم که تا زمانی که من در خدمت این شهر هستم ، مدافع حقوق مردم و شهروندان عزیز خواهم بود .

جناب اقای دکتر خداشناس گفته می شود جناب عالی درخواست حقوق نامتعارف داشته اید لطفا در این مورد شفاف سازی بفرمایید ؟

در این مورد خدمت شما عرض کنم اینجانب با ۲۵ سال سابقه کار در مناطق شیراز که بیانگر خدمت صادقانه و بی حاشیه می باشد، همیشه حافظ و مدافع حقوق مردم و بیت المال بوده ام .

لازم به ذکر است که پس از انتقال من از شیراز به گراش حقوق دریافتی ام نه تنها افزایش بلکه کاهش حدود ۵۰ درصدی داشته است .

این جو سازی هایی که علیه بنده صورت گرفته است از سوی یک فرد مشخص و بر اساس غرض شخصی می باشد ولی اینجانب خود را در برابر قانون ملزم به رعایت عدالت دانسته و اعلام می نمایم که اجرای قانون برای همه یکسان خواهد بود و هرگز تحت فشار و جو سازی در اجرای قانون  کوتاهی نخواهم کرد چرا که قانون منع به کار گیری بازنشستگان برای همه دستگاه ها و سازمان های دولتی لازم الاجرا می باشد.

یاداور می شوم که مردم عزیز شهرستان گراش توجهی به شایعات و جو سازی های برخی اشخاص نداشته باشند .

جناب اقای دکتر دلخوش از شما بابت حضور و پیگیری جهت شفاف سازی شایعات مطرح شده تشکر و قدردانی می کنم و امیدوارم که گراش انقلابی مسیر روشن در راستای رسالت رسانه ای خود داشته باشد.

 

پسندیدم(۳)نمی پسندم(۲)
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :2

 • گراشی

  تاریخ : ۱۷ - آذر - ۱۳۹۷

  1 - 0

  همچون نوشتین گفتگوی صریح و شفا کجاش شفافه؟جواب حقوق که ندادن

  پسندیدم(۱)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

 • عبدالعزیز

  تاریخ : ۱۶ - آذر - ۱۳۹۷

  2 - 1

  جوسازی علیه ایشون دیگه چرا
  هرکی میاد فکر میکنه خبریه، همه توهم توطئه دارن، اقای خداشناس برای مردم باش، مردم هم برای شماهستند

  پسندیدم(۲)نمی پسندم(۱)

  پاسخ

ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان