کد خبر: 9075

تاریخ انتشار: اردیبهشت ۳۱, ۱۴۰۰

یادداشت رسیده: نامه ی سرگشاده یک معلم کردستانی (پاسخ به مدعیان حقوق بشر)

یاداشتی به بخش ارسال مطلب گراش انقلابی رسیده است که بدون هیچ گونه دخل و تصرفی در ذیل می خوانیم: نامه ی سرگشاده یک معلم کردستانی (پاسخ به مدعیان حقوق بشر) گرچه برخی ازبیگانگان وعده ای از خودفروختگان داخلی همصدا با هم می گویند،که تو انتخابات سال۸۸را باکمک سپاه مهندسی کرده ای و ازیک نفر […]

یاداشتی به بخش ارسال مطلب گراش انقلابی رسیده است که بدون هیچ گونه دخل و تصرفی در ذیل می خوانیم:

نامه ی سرگشاده یک معلم کردستانی (پاسخ به مدعیان حقوق بشر)

گرچه برخی ازبیگانگان وعده ای از خودفروختگان داخلی همصدا با هم می گویند،که تو انتخابات سال۸۸را باکمک سپاه مهندسی کرده ای و ازیک نفر مفسد اقتصادی رشوه گرفته ای اما … من که می دانم واقعیت چیز دیگری است .

تو اصلا نگران نباش وبرای جوابی هم نگرد،الان به شما خواهم گفت چرا .

مگرآنانکه با به راه انداختن جنگ جهانی اول و کشتن ده میلیون انسان بی گناه،در آن سالها حاضر به جوابگویی به دادگاه یاکسی شدند ؟ آیا دولت شوروی که در سال ۱۹۴۰حدود۶۳۱۱نفر از مردم لهستان را با تیر مستقیم راهی دنیایی دیگر کرد،برای عملکردش دلیلی آورد ؟ عده ای که برای رهایی کشورهایشان از شر صهیونیست ها،در۱۹۸۴رژیم منحوس،ضد بشری وتروریست اسراییل را در قلب کشور دیگری بوجود آوردند،حسابرسی شدند ؟

تو اصلا نگران نباش .

من در کلاس درس به دانش آموزانم خواهم گفت که درسال ۱۹۹۵ تقریبا ۸۰۰۰نفر از مردم سربرنیتسا توسط صرب ها قتل عام شدند و مدعیان دروغین امروزی حقوق بشر در اروپا سکوت پیشه کردند . شاگردانم خواهند دانست بمب های هسته ای آمریکا ۲۲۰هزار کشته برای کشور ژاپن به ارمغان آورد . خواهند فهمید در جنگ دو کره حدود یک میلیون و چهارصد هزارنفرکشته و۳میلیون نفر بی خانمان شدند و کسی تا به امروز هم دلیل آنرا ذکر نکرده است .

تو اصلا نگران نباش .

بچه های ما یک روزی می دانند چه کسی صدام را علیه ما وادار به جنگی کرد که قریب دو میلیون وهفتصد هزار نفر کشته و زخمی برجای گذاشت . مگر کودک کشان اسراییلی برای جنگ های ۲۲روزه،۶روزه و۵۱روزه حاضر به جوابدهی شدند ؟ کسی از اروپاییان حاضر شد که اقرار کند سالیان دراز ملت های دیگر را به استعمار وبردگی کشانده اند . زمان حمله ارتش سرخ (۱۹۲۱گزارش بازرسان لنین) چرا کسی مدافع حقوق ۸۰۰هزار نفر مسلمانی که از گرسنگی تلف شدند،نبود؟

یک روزی به تمام دانش آموزان این سرزمین خواهم گفت که بیگانگان برای حقوق بشر و نجات ما دل نمی سوزانند، بلکه هر حکومتی که با منافع کثیف و استکباری آنان همراه نشود مورد هجوم قرار می گیرد .

اگر دلسوز مردم سایر کشورها هستند،چراسال۷۲ نسل کشی مردم بوسنی دل آنها را به رحم نیاورد ؟ و چرا تروریسم دولتی اسراییل حتی به اردوگاه های سازمان ملل حمله می کند و کسی هم نگران نمی شود،انگار تمام نگرانی غرب فقط برای حق وحقوق ایرانیان صرف می شود .

وقتی شیطان بزرگ آمریکا،هواپیمای مسافربری ما را هدف قرار داد،آزادیخواهان کجا بودند و همین سردمداران فاسد به ژنرال قاتل کودک ها و زنان ومردان بی گناه ترفیع مقام دادند . زندان های بگرام،ابوقری و گوانتامو که لکه ای ننگ بر پیشانی بشریت است بوسیله چه کسانی دایر شده است و چرا کسی آنرا ضدانسانی وناقض حقوق بشر نمی داند .

مگر کشورهایی که تاکنون اصلا انتخاباتی در آنها برگزار نشده است سراغ نداریم ،پس چرا هیچ اعتراضی به آنها از جانب این دلسوزان بشریت نمی شود،آنها بهتر از همه می دانند که در برخی کشورها زنان حتی حق رانندگی،درس خواندن و… را ندارند .

مگر کسی جواب داد که ژنرال پینوشه،صدام،طالبان،داعش،مبارک،بن علی،ملک فهد وبه دنبال وی ملک سلمان و دیگر دیکتاتورها وگروه های تروریستی تحت الحمایه ی کیست یا سخن راندن در اروپای آزاد در باب افسانه ی هولوکاست جرم است .

مجتبی جان تواصلا نگران نباش .

من به تمام دانش آموزان ایران زمین می گویم که چه کسانی با تحریم های ظالمانه و ضد انسانی خود نهایت مشقت را برای مردمان ایرن،عراق،کره شمالی،روسیه،کوبا،ونزوئلا،سودان و… ایجاد کردند . قطعا خواهم گفت که جبهه ی غربی همیشه در مقابل قیام های آزادیخواهانه ی ملت های مستقل چگونه ایستادند و با کودتا و حربه مانع به نتیجه رسیدن آنها شدند .

برای امیدهای این مملکت از نفاق و دورویی مدافعان دروغین آزادی خواهم گفت، وخواهم گفت با روژه گارودی در فرانسه چه کردند،باجمیله بوپاشا در الجزایر و رئیسعلی دلواری در ایران .

سرگذشت شهید فتحی شقاقی،شهدای هسته ای،شهیدعماد مغنیه،امام موسی صدر،چمران وشهید صدوقی و … را بازگو می کنم تا آنها نیز به عمق خباثت این یاوه گویان پی ببرند .

به نوگلانم در مدارس می گویم که چطور با اجیر کردن گروهگ منافقین دست به کشتار برادران وخواهران ما زدند، و در مقابل ترور دولتمردان رجایی،باهنر و بهشتی فقط سکوت برگزیدند .

باید همگان بدانند چطور بزرگترین سانسورها درغرب اتفاق می افتد و شبکه های ایرانی را از روی ماهواره حذف می کنند وکسی هم نگران خدشه خوردن چهره ی آزادی و جریان آزاد اطلاعات نیست .

حقوق بشر و آزادیخواهی برای غرب فقط یک ابزار است برای تحت فشار گذاشتن ملت های مستقل و آزاد،همچون سازمان ملل که باید دیگر آنرا سازمان آمریکایی ملل نامید .

هرگاه حزب الله لبنان از خاک خود با تجهیزات اندک دفاع کند ،تروریست نام می گیرد،اما تجاوز اسراییل به کشتی سازمان آمریکایی ملل، ومدراس این سازمان و اردوگاه های آن بی شرمانه،دفاع مشروع خوانده می شود و در غرب نیز همه کور و کر می شوند .

اصلا مگر آنها پاسخ این سوال را داده اند که چرا تمامی سرکرده های گروهای تروریستی چون بن لادن،ایمن الظواهری،ملاعمر،ابوبکرالبغدادی،ریگی و… یا درس خوانده آمریکا هستند یا تحت حمایت آنها ومتحدانش ؟

یا چرا به جای نیروهای داعش،ارتش عراق را موشک باران می کنند و برعکس در آنطرف تر تجهیزات و مواد غذایی را برای تروریست ها رها می کنند .

چرا نگران سلاح های اتمی سگ هار و نجس خاورمیانه نیستند،آنها که معاهدات بین المللی سازمان انرژی اتمی را هم امضاء نکرده اند و همیشه دیگران را به استفاده از آنها تهدید می کنند .

درحالی ازجیب مالیات دهندگان در آمریکا و اروپا میلیاردها دلار صرف هزینه ی جنگ در خاورمیانه و آفریقا می شود،که دولت های غربی دم ازریاضت اقتصادی،کاهش هزینه های دولت دربخش رفاه اجتماعی وحتی اخراج نیروی کارمی زنند . پس نقش مردم این کشورها درسرنوشت خویش چیست ؟ بریتانیا مجلس اعیان بدون نقش آفرینی مردم را قانونی می داند، وهزینه های سرسام آور زندگی ملکه این کشور را از جیب کارتن خواب ها وبیکاران می پردازد .

مگر جبهه ی فاسد غربی- عربی برای سرنگونی دولت قانونی سوریه،تاکنون حدود۲۰۰هزارنفر سوری را قربانی نکرده اند و۴میلیون آواره نشده اند،مگر اعراب گاها برای ضربه زدن به حزب الله و مقاومت فلسطین،قیام مردمی دریمن وبحرین،مصرولیبی با فرزند نامشروع غرب (اسراییل) همراه نشده اند،پس چرا هیچکدام حاضر به اعتراف نیستند .

شنود مکالماتی،کنترل برفضای مجازی افراد،تهدید خبرنگاران مستقل،آزاد و انعکاس دهنده ی حقایق در غرب حد و مرزی نداشته و کسی هم پاسخگوی آن نیست و گاها برضرورت ادامه و استمرار آن از جانب مقامات آن کشورها تاکید وتوجیه شده است .

مجتبی جان تو اصلا نگران نباش

سیف پناهی-کردستان- دهگلان

۰۹۱۸۹۸۱۵۶۳۰

پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)
ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان

 • وام جدید فرزند آوری چقدر است؟

  بانک مرکزی اعلام کرد: برای فرزند دوم ۶۰ و برای فرزند سوم ۹۰ میلیون وام. بانک مرکزی در سال جدید برای فرزندانی که بعد از ۱۴۰۰ به دنیا آمده‌اند، وام قرض‌الحسنه ۳۰، ۶۰، ۹۰، ۱۲۰…

 • طبق روال هر سال

  شعرا با رهبر انقلاب دیدار کردند

    در شب ولادت کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع)، جمعی از اهالی شعر میهمان رهبر انقلاب شدند.   جمعی از اهالی شعر میهمان در شب ولادت کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع)…

 • احتمال اجرای آزمایشی طرح استفاده از کارت بانکی به جای کارت سوخت

  *♦️احتمال اجرای آزمایشی طرح استفاده از کارت بانکی به جای کارت سوخت* 🔹مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی: باید زیرساختی فراهم شود تا همزمان با اینکه افراد کارت بانکی خود را برای پرداخت…

 • اردو جهادی دانشجویان

  به‌گزارش گراش انقلابی به نقل از جهادگران| برگزاری اردو جهادی آموزشی در قالب پویش ملی لبخند ایران به همت دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان پردیس امیرکبیر در حاشیه‌شهر کرج، استان #البرز   🇮🇷 #لبخند_ایران * [jahadgaran](https://ble.ir/jahadgaran)…