کد خبر: 8580

تاریخ انتشار: آبان ۲۳, ۱۳۹۹

بسیجیان گراش پابه پای کادر درمانی برای مقابله با کرونا

جلسه همکاری سپاه و بسیج با دانشکده علوم پزشکی و بهداشت با حضور فرمانده سپاه و دکتر عبدالهی ریاست دانشکده علوم پزشکی این جلسه با حضور فرمانده سپاه گراش؛ ریاست دانشکده علوم پزشکی؛ فرماندهان حوزه ها و پایگاههای برادر و خواهر در نماز خانه ناحیه سپاه برگزار گردید.  سرهنگ وحید ستاری فرمانده ناحیه بسیج سپاه […]

جلسه همکاری سپاه و بسیج با دانشکده علوم پزشکی و بهداشت با حضور فرمانده سپاه و دکتر عبدالهی ریاست دانشکده علوم پزشکی

این جلسه با حضور فرمانده سپاه گراش؛ ریاست دانشکده علوم پزشکی؛ فرماندهان حوزه ها و پایگاههای برادر و خواهر در نماز خانه ناحیه سپاه برگزار گردید.
 سرهنگ وحید ستاری فرمانده ناحیه بسیج سپاه گراش گفت: این جلسه به جهت وضعیت قرمز شهرستان در بحث کرونا و لزوم حضور سپاه و بسیج در عرصه سلامت و کمک به کادر درمان برگزار شده است.
فرمانده سپاه :گزارشی از فعالیتها و خدمات بسیج در موج سوم کرونا از جمله توزیع ماسک؛ تذکر لسانی جهت رعایت پروتکل های بهداشتی و حضور در بازرسی از اصناف به همراه شبکه بهداشت اشاره کرد.
 ستاری بیان کرد: بسیجیان مخلص و جهادی پایگاههای سطح شهرستان در لبیک به فرمان ولی امر مسلمین همانند موج اول کرونا پا به پای کادر درمان جهت خدمت به مردم و مبارزه با این بیماری حاضر هستند و علاوه بر ضدعفونی کردن معابر و توزیع ماسک جهت کمک در بیمارستان نیز آمادگی لازم را دارند.
سرهنگ ستاری در پایان از حضور دکتر عبدالهی ریاست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش تشکر و بسیجیان حاضر را به عمل کردن توصیه های ایشان دعوت نمود.

دکتر احمد عبدالهی ریاست دانشکده علوم پزشکی : از حضور بسیجیان در کنار کادر درمان در مرحله اول تشکر و تداوم حضور بسیجیان را خواستار شد .
دکتر عبدالهی بهترین روش را برای کنترل بیماری استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی دانست و خاطر نشان کرد که دوستان بسیجی با تذکر لسانی جهت زدن ماسک در فرهنگ سازی و رعایت موارد بهداشتی توسط مردم ما را کمک کنند و چه بسا با همین تذکرات دوستانه بتوانیم جان همشهریان خود را حفظ کنیم.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود از برگزاری تجمعات در سطح شهر به خصوص در عروسی ها اعلام نگرانی کرد و از مسئولین مربوطه خواستار جلوگیری از تجمعات خطرآفرین شد.


رییس دانشکده علوم پزشکی در پایان از همه ی مردم خاضعانه درخواست کردند که جهت جلوگیری از به وجود آمدن بحران در شهرستان و کنترل بیماری با رعایت پروتکل های بهداشتی با کادر درمان همکاری کنند.

پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)
ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان