کد خبر: 9116

تاریخ انتشار: تیر ۲۰, ۱۴۰۰

اولین جلسه منتخبین شورای ششم با معتمدین و شوراهای ادوار گذشته گراش

به گزارش گراش انقلابی : شب گذشته نوزدهم تیر ماه ۱۴۰۰ منتخبین شورای ششم در حرکتی مبتکرانه با تعدادی از معتمدین و شوراهای ادوار گذشته دیدار کردند. در این دیدار که در سالن آمفی تئاتر دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد حول محور چگونگی پیشبرد قطار شورا و انتخاب شهردار بحث و تبادل نظر شد و […]

به گزارش گراش انقلابی : شب گذشته نوزدهم تیر ماه ۱۴۰۰ منتخبین شورای ششم در حرکتی مبتکرانه با تعدادی از معتمدین و شوراهای ادوار گذشته دیدار کردند.

در این دیدار که در سالن آمفی تئاتر دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد حول محور چگونگی پیشبرد قطار شورا و انتخاب شهردار بحث و تبادل نظر شد و حضار تجربیات خود را برای اعضای جدید شورای ششم که جوانانی با انرژی و خلاق هستند بیان کردند.

نکته ای که در صحبت های اکثریت مدعوین و معتمدین بر آن اشاره شد، در ادامه بر داشتن برنامه بلند مدت و کوتاه مدت، شناخت و حفظ جایگاه واقعی شورا و ایجاد وحدت و انسجام درونی، انتخاب شهرداری با تجربه متعهد، کارآزموده و توانمند تاکید کردند.

همچنین مدعوین از این حرکت مبتکرانه و پسندیده که برای اولین بار در شورا اتفاق افتاده بود استقبال و از نشانه‌های هوشمندانه و موفقیت آمیز بودن آینده شهر و شورا دانستند.

پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)
ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان