کد خبر: 8973

تاریخ انتشار: اسفند ۱۱, ۱۳۹۹

انجمن کارگران ساختمانی در گراش تاسیس شد

به گزارش گراش انقلابی به نقل از روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان گراش مجمع عمومی و انتخابات هیات مدیره و بازرسین انجمن صنفی کارگران ساختمانی شهرستان گراش در ساعت۱۶:۰۰ مورخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ در محل حسینیه ابوالفضل (ع) برگزار شد . سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان گراش ضمن خوشامدگویی به […]

به گزارش گراش انقلابی به نقل از روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان گراش مجمع عمومی و انتخابات هیات مدیره و بازرسین انجمن صنفی کارگران ساختمانی شهرستان گراش در ساعت۱۶:۰۰ مورخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ در محل حسینیه ابوالفضل (ع) برگزار شد .
سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان گراش ضمن خوشامدگویی به حاضران در جلسه از زحمات هیات موسس جهت برپایی مقدمات برگزاری مجمع و انتخابات تشکر و قدردانی کرد و اعلام نمود با تشکیل اولین انجمن صنفی کارگری شهرستان شاهد حضور هر چه بیشتر کارگران در عرصه های مختلف اجتماعی باشیم .
اسماعیل سعدین تاکید کرد در آینده نزدیک با پیگیری های انجام شده شاهد تشکیل دیگر انجمن های صنفی کارگری و کارفرمایی در سطح شهرستان خواهیم بود.
در ادامه جلسه اعضای هیات رئیسه انجمن صنفی برای اداره جلسه از بین حاضرین در جلسه انتخاب شدند و کاندیدهای هیات مدیره و بازرس خود را معرفی نمودند و با برگزاری انتخابات و شمارش آرا آقایان محمد علی مهری و محمد رضا سجادی فر و حمید صلاحی بعنوان اعضای اصلی هیات مدیره و آقای احمد بابا احمدی بعنوان عضو علی البدل و آقای سهراب غفوری بازرس اصلی و محمود فخاری بعنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)
ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان