کد خبر: 9036

تاریخ انتشار: اردیبهشت ۲, ۱۴۰۰

ایتام گراش زیر چتر حمایت بسیجیان در طرح ایران مهربان

ایتام گراش زیر چتر حمایت بسیجیان در طرح ایران مهربان در طرح ایران مهربان بیش از ۲۰۰ یتیم و بی سرپرست تحت پوشش و حمایت بسیجیان گراش قرار گرفتند. در این طرح که از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) اجرا می شود، بسیجیان گراش همانند پدر معنوی کودکان یتیم را بعنوان فرزند  معنوی خود […]

ایتام گراش زیر چتر حمایت بسیجیان در طرح ایران مهربان

در طرح ایران مهربان بیش از ۲۰۰ یتیم و بی سرپرست تحت پوشش و حمایت بسیجیان گراش قرار گرفتند.

در این طرح که از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) اجرا می شود، بسیجیان گراش همانند پدر معنوی کودکان یتیم را بعنوان فرزند  معنوی خود تحت پوشش خود قرار داده و ماهیانه مبالغی را به حساب آنها واریز می کنند.

به گزارش گراش انقلابی به نقل از معاونت اجتماعی ناحیه سپاه گراش : بسیجیان ولایی شهرستان گراش با حضور حماسی خود در طرح پویش ایران مهربان(اکرام ایتام ) بار دیگر میثاق خود را با ولایت تمدید و تحکیم نمودند.

سرهنگ پاسدار وحید ستاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گراش : در راستای توافق نامه مشترک بین کمیته امداد امام خمینی( ره) و  سپاه گراش مبنی بر اکرام ایتام طبق فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، جلسه ای در همین خصوص با حضور معاونت اجتماعی سپاه و فرماندهان حوزه های مقاومت در کمیته امداد شهرستان برگزار و درخصوص تشویق افراد در این مهم و طرح خداپسندانه تاکید شد.


ستاری خاطر نشان کرد :باهمت فرماندهان ومسولین محترم حوزه و پایگاه های مقاومت نسبت به تبلیغ این مهم و تشویق افراد اقدام گردید که طبق معمول نقش بسیج و بسیجیان بزرگوار شهرستان در همه عرصه های اجتماعی قابل توجه و ملموس بود.
ستوان علی قایدی معاون اجتماعی سپاه گراش: نتیجه شرکت و حمایت اعضای حوزه و پایگاه های مقاومت در موضوع اکرام ایتام، حمایت بالغ بر ۲۰۰ نفر از بسیجیان بود که با آماری که از ایتام نیازمند شهرستان دردسترس می باشد در کنار سایر کمک های مردمی می تواند نقش مهمی در زندگی ایتام داشته باشد.

وی افزود :جذب حامی توسط معاونت اجتماعی ناحیه،حوزه و پایگاه های مقاومت همچنان ادامه دارد می باشد.

پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)
ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان