کد خبر: 1497

تاریخ انتشار: دی ۱۳, ۱۳۹۷

باقرزاده در دیدار با معاون وزیر خواستار تسریع در تکمیل پروژه‌های راه و شهرسازی شد

مهندس اکبر باقر زاده نماینده شورای اسلامی شهر گراش در دیدار با هوشنگ عشایری معاون وزیر راه و شهرسازی مسایل و مشکلات پروژه‌های عمرانی و بهسازی شهر گراش را پیگیری کرد. در این دیدار مسائل و مشکلات شهر گراش در بافت فرسوده، بهسازی کوچه و معابر، تکمیل پروژه‌های نیمه تمام اداره کل راه و شهرسازی […]

مهندس اکبر باقر زاده نماینده شورای اسلامی شهر گراش در دیدار با هوشنگ عشایری معاون وزیر راه و شهرسازی مسایل و مشکلات پروژه‌های عمرانی و بهسازی شهر گراش را پیگیری کرد.

در این دیدار مسائل و مشکلات شهر گراش در بافت فرسوده، بهسازی کوچه و معابر، تکمیل پروژه‌های نیمه تمام اداره کل راه و شهرسازی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

اختصاص اعتبارات لازم جهت تکمیل پروژه جاده چک چک، مجتمع اداری، اجرای طرح نوسازی و بازآفرینی در بافت فرسوده شهر و اجرای چند طرح عمرانی دیگر در راستای توسعه و آبادانی شهرستان از مهمترین مواردی بود که در این جلسه مطرح شد.

وی با اشاره به وجود بافت فرسوده و آسیب پذیر در مناطق محروم گفت: اجرای طرح باز افرینی در بافت فرسوده و ناکارامد گراش، شهر را متحول می‌کند.

مهندس باقر زاده با تاکید بر ضرورت ساخت راه دسترسی شهری گراش به مناطق روستایی تابعه این شهرستان خاطر نشان کرد: با ساخت جاده چک چک ضمن پاسخگویی به مطالبات مردمی و حذف نقاط حادثه خیز مشکلات ناشی از رفت و آمد روستائیان به مرکز شهرستان کاهش می یابد.

این نماینده مردم در شورای اسلامی شهر خواستار تکمیل پروژه مجتمع اداری شهرستان شد و افزود: برای بهره برداری از این پروژه نیازمند افزایش اعتبارات عمرانی هستیم و با ساخت این مجتمع ساختار اداری این شهر تقویت خواهد شد.

هوشنگ عشایری معاون وزیر و رئیس هیات مدیره شرکت عمران و بهسازی شهری وزارت راه و شهرسازی در این دیدار با بررسی مسائل و مشکلات شهرستان گراش در حوزه راه و شهرسازی نسبت به رفع آنها و حضور در گراش قول مساعدت و پیگیری داد.

لازم به ذکر است مهندس عشایری در این دیدار از اختصاص اعتبارات لازم جهت اجرای پروژه‌های عمرانی منطقه جنوب استان فارس خبر داد.

پسندیدم(۱)نمی پسندم(۱)
ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان