کد خبر: 7707

تاریخ انتشار: تیر ۷, ۱۳۹۹

ناصر دلخوش برای چهار سال دیگر در صدر انتخابات شورای اجرایی هلال احمر قرار گرفت و بعنوان نماینده شهرستان در جلسات استانی مجمع عمومی استان انتخاب شد.

برگزاری پنجمین دوره انتخابات مجمع هلال ‌احمر در گراش

برگزاری پنجمین دوره انتخابات مجمع هلال ‌احمر در گراش باز هم ناصر دلخوش برای چهار سال در صدر انتخابات شورای اجرایی هلال احمر قرار گرفت و بعنوان نماینده شهرستان در جلسات استانی مجمع عمومی استان انتخاب شد.   به گزارش گراش انقلابی به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان گراش؛ غلامرضا محسنی رئیس […]

برگزاری پنجمین دوره انتخابات مجمع هلال ‌احمر در گراش

باز هم ناصر دلخوش برای چهار سال در صدر انتخابات شورای اجرایی هلال احمر قرار گرفت و بعنوان نماینده شهرستان در جلسات استانی مجمع عمومی استان انتخاب شد.

 

به گزارش گراش انقلابی به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان گراش؛ غلامرضا محسنی رئیس جمعیت هلال احمر و رئیس ستاد اجرایی پنجمین دوره انتخابات مجمع جمعیت هلال احمر شهرستان گراش گفت: با هدف نهادینه سازی مشارکت اعضاء و داوطلبان فعال، افراد نیکوکار و خیرین در این موسسه خیریه، مردمی غیردولتی و فراهم کردن زمینه حضور حداکثری و موثر در ارکان تصمیم گیری جمعیت هلال احمر پنجمین دوره انتخابات مجمع هلال‌احمرهمزمان با سراسر کشور در گراش برگزار شد.

وی ادامه داد: در روز جمعه ۲۳ خرداد ۹۹ اعضای  داوطلب، جوان و امدادگر و نجاتگر جمعیت هلال احمر گراش  که واجد شرایط رای دادن در پنجمین دوره انتخابات مجامع هلال احمر استان هستند از ساعت ۹ صبح در مجمع هلال احمر شعبه حاضر شده و برای مشخص شدن اعضای شورای اجرایی و بازرسی  جمعیت هلال احمر گراش آرا خود را به صندوق رای انداختند .

غلامرضا محسنی با اشاره به ماده ۷ اساسنامه جمعیت هلال احمر گفت: براساس ماده ۷ اساسنامه جمعیت ارکان جمعیت هلال احمر از  مجمع شهرستان و مجمع استان و  مجمع عمومی تشکیل یافته در هر شهرستان چهار عضو شورای اجرایی و یک عضو بازرسی و علی البدل بعد از شمارش آرا مشخص خواهد شد و از این تعداد به تناسب اعضای  مجمع هر شهرستان، نفرات منتخب به استان معرفی و مجمع استانی را تشکیل داده و در نهایت  افراد برگزیده مجمع استان جهت تشکیل مجمع عمومی به مرکز معرفی خواهند شد.

رئیس ستاد اجرایی پنجمین دوره انتخابات مجمع جمعیت هلال احمر گراش در پایان از تمامی اعضا، داوطلبان، جوانان، نجاتگران، کارکنان و … که در برگزاری پنجمین دوره انتخابات مجامع از ماهها پیش امکان برگزاری انتخابات در شرایط کرونایی را فراهم کردند تشکر و قدردانی کرد.

 

 

لازم به ذکر است انتخابات مجامع هلال احمر هر چهار سال یک بار برای انتخاب اعضای شورای اجرایی و بازرسی در جمعیت هلال احمر شهرستان ها برگزار می شود.تمام اعضاء و داوطلبانی که واجد شرایط شرکت در انتخابات مجمع جمعیت هلال احمر شهرستان هستند، حق رأی و انتخاب اعضاء شورای اجرایی و بازرسی جمعیت هلال احمر را دارند.

و از قوانین برگزاری این دوره از انتخابات: داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران، التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه و قانون اساسنامه و اصول بنیادین جمعیت، از شرایط عمومی اعضاء و داوطلبان فعالی است که می خواهند به عنوان شورای اجرایی، مجمع استان، هیأت مدیره، مجمع عمومی و شورای عالی و یا بازرس انتخاب شوند.

و اشخاصی که شرایط اختصاصی برای شورای اجرایی و بازرسی را در شهرستان دارند باید حداقل ۲۵ سال سن داشته باشند؛ افزود: داشتن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی با معادل آن از مراکز معتبر آموزش عالی، داشتن حداقل ۲ سال سابقه عضویت داوطلبانه در جمعیت ، داشتن حداقل ۳ سال سابقه کار اجرایی با تجربه مفید بر اساس مدارک و مستندات و با تأیید ستاد اجرایی انتخابات شهرستان از دیگر شرایط این اشخاص است.

 

 

نتیجه نهایی انتخابات  اعضای اصلی شورای اجرایی عبارت اند از:
دکتر ناصر دلخوش نفر اول
دکتر مرتضی فتحی نفر دوم 
خانم معصومه بیواره نفر سوم 
دکتر مهدی محسن زاده نفر چهارم

بازرس:
دکتر محمد رضا تاجبخش

 اعضای علی البدل شورای اجرایی عبارت اند از:
غلامرضا حیدری
جلال ایزدی
بازرس علی البدل:
حیدر جنگجو

پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

 • امدادگر

  تاریخ :

  0 - 0

  احسنت حاج ناصر
  دکتر فقط خودت و بس

  پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان