کد خبر: 9024

تاریخ انتشار: فروردین ۱۴, ۱۴۰۰

بیانیه‌ی دوم گروه مردمی گراش همدل

باسمه تعالی امام خامنه ای(مد ظله العالی): شوراها طبق قانون اساسی مدیریت شهر و روستا را بر عهده دارند و نمادی دیگر از اداره‌ی کشور به دست مردم را در برابر چشم همگان می‌گذارند. توفیق شوراها در دستیابی به این هدف، سرمایه‌ی ارزشمند «اعتماد عمومی» را افزایش می ‌بخشد و زمینه‌ساز حضور پرنشاط مردم در […]

باسمه تعالی

امام خامنه ای(مد ظله العالی):
شوراها طبق قانون اساسی مدیریت شهر و روستا را بر عهده دارند و نمادی دیگر از اداره‌ی کشور به دست مردم را در برابر چشم همگان می‌گذارند.
توفیق شوراها در دستیابی به این هدف، سرمایه‌ی ارزشمند «اعتماد عمومی» را افزایش می ‌بخشد و زمینه‌ساز حضور پرنشاط مردم در همه‌ی عرصه‌های پیشرفت و توسعه‌ی کشور می‌شود. ۱۳۸۶/۰۲/۰۸

گروه مردمی گراش همدل، در راستای پرشور شدن انتخابات با کمک و همراهی مردم، مرحله اول فعالیت خود که از شروع تا پایان ثبت‌نام بود، پشت سر گذاشت.

این گروه با تشکیل جلسات متعدد و مشورت با معتمدین و صاحب‌نظران به تشویق افراد متخصص و متعهد جهت ثبت‌نام در انتخابات شورای شهر پرداخت. این تشویق‌ها با توجه به نیاز کمیسیون‌های مربوط به امور شورا در قالب پیشنهاد مذکور در بیانیه‌ی اول بوده است.

قابل ذکر می باشد طی این مدت، گروه گراش همدل با نظر دوستان و اعضاء، از میان خواهران و برادران، هسته مرکزی خود را انتخاب نموده که در پیشرفت برنامه‌های گروه گراش همدل با مشورت و تمرکز بیشتری انجام کار می‌نمایند.
از همه‌ی عزیزانی که در این امر مهم ما را همراهی نمودند نهایت قدردانی را می‌نماییم و امیدواریم در پیشبرد اهداف دیگرِ گراش همدل که همانا ایجاد شورای متعهد، متخصص و کارآمد می‌باشد، کمک‌یار ما بوده و زمینه را برای انتخابات سالم و پرشور برای مردمان شهرمان گراش فراهم نمایند.

پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)
ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان