کد خبر: 9213

تاریخ انتشار: مرداد ۲۶, ۱۴۰۰

نجومی بگیران منتظر پاسخگویی باشند

طرح تحقیق و تفحص حقوق های نجومی کلید خورد/ آیا به شهرستان ها هم می رسد؟

تحقیق و تفحص از حقوق‌های نجومی از مهم‌ترین مطالبات مردم و رهبر انقلاب است.   آیا تحقیق و تفحص به شهرستان ها هم می رسد؟ به گزارش گراش انقلابی، به نقل از فارس : نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: انجام تحقیق و تفحص از پرداخت حقوق‌های نجومی در دستگاه‌های اجرایی، از مطالبات […]

تحقیق و تفحص از حقوق‌های نجومی از مهم‌ترین مطالبات مردم و رهبر انقلاب است.

 

آیا تحقیق و تفحص به شهرستان ها هم می رسد؟

به گزارش گراش انقلابی، به نقل از فارس : نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: انجام تحقیق و تفحص از پرداخت حقوق‌های نجومی در دستگاه‌های اجرایی، از مطالبات اصلی مردم و رهبر انقلاب است و باید با انجام آن بسترها و زمینه‌های پرداخت این حقوق‌ها مشخص شود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سید محمدرضا میرتاج‌الدینی نماینده مردم تبریز و نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی با قرائت گزارش کمیسیون برنامه و بودجه درباره تقاضای جمعی از نمایندگان برای انجام تحقیق و تفحص از پرداخت حقوق‌های نجومی در دستگاه‌های اجرایی در دولت دوازدهم اظهار داشت: یکی از مسائل مهم کشور که با رأی مثبت کمیسیون برنامه و بودجه نیز مواجه شده، مسأله تحقیق و تفحص از حقوق‌های نجومی است.

تحقیق و تفحص از حقوق‌های نجومی از مهم‌ترین مطالبات مردم و رهبر انقلاب است

 

وی افزود: رهبر معظم انقلاب بارها تاکید کردند که از کنار این مسأله به آسانی عبور نکنید و گفتند که پرداخت این نوع حقوق‌ها هجوم به ارزش‌هاست و نباید مشمول مرور زمان شود.

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ادامه داد: از گوشه و کنار می‌شنویم که در بانک‌ها و شرکت‌های دولتی همچنان حقوق‌ها و پاداش‌های نجومی پرداخت می‌شود؛ فیلمی داریم که در مجمع یک بانک از پاداش ۴۰۰ الی ۵۰۰ میلیون تومانی بدون پرداخت مالیات صحبت می‌کنند.

میرتاج‌الدینی تأکید کرد: این یکی از مطالبات اصلی مردم و رهبری است و باید با انجام تحقیق و تفحص، بسترها و زمینه‌های پرداخت این حقوق‌های نجومی بررسی و علاج شود.

وی با اشاره به برخی محورهای مورد نظر متقاضیان تحقیق و تفحص از حقوق‌های نجومی در دولت دوازدهم اظهار داشت: چرایی تداوم پرداخت‌های نجومی در دولت و شرکت‌های وابسته، علت غفلت و استنکاف دولت از راه‌اندازی سامانه شفافیت حقوق و مزایا، دلیل استنکاف دولت از اجرای قانون و عدم معرفی خاطیان به قوه قضائیه و نیز تعیین آخرین وضعیت دریافت‌کنندگان حقوق‌های نجومی از مهم‌ترین محورهای مدنظر در این تحقیق و تفحص است.

پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :3

 • محمد

  تاریخ :

  0 - 0

  اگر چنین افرادی در گراش باشن نه تنها برخورد قانونی بلکه باید به مردم هم معرفی بشن

  پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

 • کارمند

  تاریخ :

  0 - 0

  اره من قبلا شنیده بودم که برخی مدیران در گراش نجومی بگیر هستند
  در حد ۳۰ و ۴۰ و ۵۰ و ۶۰ و بالاتر شنیدم
  حالا تا چه حد صحت و سقم داشته باشد نمی دونم

  پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

 • گراشی

  تاریخ :

  0 - 0

  مگه داریم مگه میشه تو گراش هم نجومی بگیر باشه؟
  واقعا هس؟

  پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان