کد خبر: 8161

تاریخ انتشار: مرداد ۸, ۱۳۹۹

عباسی مدیر عامل شرکت فسیل گراش: تا جان در بدن دارم به جهاد تولید ادامه می دهم

عباسی مدیر عامل شرکت فسیل گراش: تا جان در بدن دارم به جهاد تولید ادامه می دهم. غلامرضا عباسی مدیر عامل شرکت تولیدی فسیل گراش از علاقه خود به تولید و اشتغال زایی تا جهاد اقتصادی در مناطق محروم برای سربلندی کشور را ادامه حضور در جبهه های جنگ علیه باطل می داند.   چند […]

عباسی مدیر عامل شرکت فسیل گراش: تا جان در بدن دارم به جهاد تولید ادامه می دهم.

غلامرضا عباسی مدیر عامل شرکت تولیدی فسیل گراش از علاقه خود به تولید و اشتغال زایی تا جهاد اقتصادی در مناطق محروم برای سربلندی کشور را ادامه حضور در جبهه های جنگ علیه باطل می داند.

 

چند روز  پیش بود که شبکه سه سیما جمهوری اسلامی ایران  برنامه تلویزونی میدون میزبان غلامرضا عباسی یکی از جهادگران اقتصادی و تولید کنندگان بنام گراش بود.

عباسی در گفتگو با گراش انقلابی گفت : از سال ۹۳ بطور رسمی و با جدیت وارد عرصه تولید شدم و با محصولات حلوا ارده ای سنتی آغاز که آن را به تولید صنعتی تبدیل نمودم.

عباسی مدیر عامل شرکت فسیل گراش که با شرکت در برنامه تلوزیونی میدون اکنون خودش و شرکتش به شهرت ملی رسیده است از اهداف و انگیزه خود می گوید.

مدیر عامل شرکت فسیل: ما به هدف ارزش گذاری به محصولات وطنم ، حمایت از کشاورزان، صنعتی کردن میراث پیشینیان و همچنین اشتغال زایی برای جوانان قدم در راه پر پیچ و خم نهادیم ، اما هیچ وقت خسته نشده ام و هر موقع که با شکست مواجه شدم، روز بعد با انرژی مضاعف برای جهاد اقتصادی و رونق تولید با اتکا به مدد الهی و پشتکار و توان خود و همکاران تلاش نمودم.

غلامرضا عباسی در معرفی محصولات شرکت فسیل خاطر نشان کرد: تولیدات شرکت فسیل در دو بخش نوشیدنی های طبیعی عرقیات و بخش حلوا ارده ای کنجدی و خرمایی می باشد. که بطور متوسط در هردو بخش بطور مستقیم برای ۴۵ نفر و غیر مستقیم برای حدود ۲۰۰ نفر اشتغال زایی شده است. من این کار را در راستای فرامین مقام معظم رهبری که فرمودند فراهم نمودن شغل کمتر از جبهه جنگ نیست قدم در این راه گذاشتم و شکست و موفقیت برای من فرقی نمی کند ، بلکه اطاعت از دستور رهبرم برایم مهم است.که البته تاکنون به لطف الهی به موفقیت های زیادی و پیشرفت چشم گیری رسیده ایم و اگر در این راه آسیبی ببینم یا جانم را از دست دهم ؛ فرض می کنم در جنگ جانباز شده ام.

کارآفرین جهادی از سختی های اخذ مجوز و مشکلات پیش روی تولید کنندگان گفت و از مسئولین خواست هرچقدر می توانند برای رونق تولید و هموار نمودن راه برای تولید کنندگان و صنعت گران تلاش کنند . همچنین سرمایه داران نیز به سرمایه گذاری در صنعت و تولید دعوت نمود و از آنها خواست سرمایه های خود را از ملک و زمین خارج کنند و در تولید سرمایه گذاری کنند.

مدیر فسیل در مورد همکاری یا عدم همکاری مسئولین و افراد گفت : از کسی گله ندارم و سعی می کنم به کسی رو نزنم . او با عزت نفس و بزرگ منشی می گوید از همه مسئولین و  نیروهای ارزشی و انقلابی و  افرادی که برای رونق تولید تلاش می کنند تشکر می کنم و آمادگی در اختیار قرار دادن تجربیاتم را به جوانان و علاقه مندان صنعت و تولید را دارم.

 

پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :5

 • پیام معماری2

  تاریخ :

  0 - 0

  سلام
  برای خرید محصولات آقای عباسی برای فروشگاه چکار باید انجام بدهیم؟ با کجا تماس بگیریم؟ با تشکر

  پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

 • پیام معماری

  تاریخ :

  0 - 0

  سلام
  برای خرید محصولات آقای عباسی برای فروشگاه چکار باید انجام بدهیم؟ با کجا تماس بگیریم؟

  پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

 • رضا

  تاریخ :

  0 - 0

  سلام
  شمارشون رو کسی ندارع ؟؟ یا اینکه کسی رو راهنمایی میکنن برای کار ؟

  پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

 • جناب اقای عباسی ، تلا ش شما را در راه خدمت حقیقی به مردم می ستایم و به شما افتخار می کنم . برایتان، موفقیت و پیشرفت در کارتان و سربلندی را ارزومندم .

  پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

 • راستی

  تاریخ :

  0 - 0

  وجود نیروی انقلابی و بسیجی مثل آقای عباسی موجب افتخار و سربلندی گراش و مردم گراش است

  پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان

 • وام جدید فرزند آوری چقدر است؟

  بانک مرکزی اعلام کرد: برای فرزند دوم ۶۰ و برای فرزند سوم ۹۰ میلیون وام. بانک مرکزی در سال جدید برای فرزندانی که بعد از ۱۴۰۰ به دنیا آمده‌اند، وام قرض‌الحسنه ۳۰، ۶۰، ۹۰، ۱۲۰…

 • طبق روال هر سال

  شعرا با رهبر انقلاب دیدار کردند

    در شب ولادت کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع)، جمعی از اهالی شعر میهمان رهبر انقلاب شدند.   جمعی از اهالی شعر میهمان در شب ولادت کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع)…

 • احتمال اجرای آزمایشی طرح استفاده از کارت بانکی به جای کارت سوخت

  *♦️احتمال اجرای آزمایشی طرح استفاده از کارت بانکی به جای کارت سوخت* 🔹مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی: باید زیرساختی فراهم شود تا همزمان با اینکه افراد کارت بانکی خود را برای پرداخت…

 • اردو جهادی دانشجویان

  به‌گزارش گراش انقلابی به نقل از جهادگران| برگزاری اردو جهادی آموزشی در قالب پویش ملی لبخند ایران به همت دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان پردیس امیرکبیر در حاشیه‌شهر کرج، استان #البرز   🇮🇷 #لبخند_ایران * [jahadgaran](https://ble.ir/jahadgaran)…