کد خبر: 8948

تاریخ انتشار: اسفند ۴, ۱۳۹۹

پیام تبریک مدیر کانون بسیج رسانه گراش به خانم فاطمه ابراهیمی

دکتر ناصر دلخوش مدیر کانون بسیج رسانه شهرستان گراش برای برتر شناخته شدن  و کسب عنوان نخست گزارش سرکار خانم فاطمه ابراهیمی در جشنواره ابوذر استان فارس پیام تبریکی منتشر کرد. متن پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم “بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پر ثمری است که شکوفه های آن بوی […]

دکتر ناصر دلخوش مدیر کانون بسیج رسانه شهرستان گراش برای برتر شناخته شدن  و کسب عنوان نخست گزارش سرکار خانم فاطمه ابراهیمی در جشنواره ابوذر استان فارس پیام تبریکی منتشر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

“بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پر ثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد”  امام خمینی (ره)

سرکارخانم فاطمه ابراهیمی سلام علیکم

اینجانب کسب مقام نخست بخش گزارش نویسی سومین جشنواره رسانه ای ابوذر استان فارس را تبریک و تهنیت عرض می کنم و  از درگاه خداوند متعال برای سرکارعالی موفقیت بیش از پیش و برای خبرنگاران و فعالان حوزه رسانه ای و اعضای کانون بسیج رسانه میهن عزیزمان سربلندی و سرافرازی و برای آحاد مردم سلامتی بدور از ویروس منحوس کرونا مسألت دارم.

از اینکه با تلاش و کوشش خستگی ناپذیر خود توانستید در جشنواره سالیانه ابوذر در بین مطبوعات و رسانه های استان فارس بدرخشید و رتبه ی برتر جشنواره را نصیب خود نمایید بسیار خرسندم. این موفقیت را به شما رسانه یاران عزیز تبریک می کنم، بدون شک زحمات شما عزیزان می تواند جایگاه رسانه های شهرستان را ارتقا داده و منشا توسعه و بالندگی روز افزون آنها باشد. امیدوارم در سایه الطاف حضرت حق در ادامه راه پر مسئولیت رسانه موفق و مویدباشید.

وسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

ناصر دلخوش مدیر کانون بسیج رسانه شهرستان گراش

 

پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)
ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان