ویدیو ۴ اسفند ۱۳۹۹

فاطمه ابراهیمی از کانون بسیج رسانه گراش نفر اول گزارشگری جشنواره ابوذر در فارس شد

ایستگاه پایانی سومین جشنواره رسانه‌ای «ابوذر» در فارس / فاطمه ابراهیمی از کانون بسیج رسانه گراش نفر اول برگزیدگان بخش گزارش جشنواره ابوذر / آئین تکریم و معارفه رئیس سازمان بسیج رسانه فارس برگزار شد.

ناصر دلخوش مدیر کانون بسیج رسانه شهرستان گراش : ضمن تبریک به مردم و رسانه های گراش و خانم ابراهیمی ،الحمدالله باردیگر نام گراش در استان درخشید و با اثر خانم فاطمه ابراهیمی که از تلاش و زحمات گروههای جهادی در زمان کرونا برای ضد عفونی کردن معابر و کمک های مومنانه و… تهیه شده بود بعنوان گزارش نفر اول برترین های جشنواره ابوذر استان فارس انتخاب شد کانون بسیج رسانه گراش سربلند شد.

به گزارش گراش انقلابی : مراسم اختتامیه سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر فارس صبح امروز، با حضور فرماندهی سپاه فجر فارس و جمعی از اهالی رسانه برگزار شد.
یدالله بوعلی، فرمانده سپاه فجر فارس در این مراسم با بیان اینکه محور تمامی فعالیت‌های مهم اجتماعی از رسانه گذشته و اصحاب رسانه نقش ویژه ای در بهبود اطلاع رسانی و کارکردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند تصریح کرد: همکاری مسئولان و رسانه ها باعث برطرف شدن مشکلات جامعه می شود و مدیری که از رسانه ها دوری کند محکوم به فراموشی است.


بوعلی اضافه کرد: در بررسی مشکلات نباید از موضوعاتی که در جامعه حائز اهمیت است چشم پوشی شود از این رو خبرنگاران باید با توجه به موضوعات مهم جامعه در این راستا تلاش کنند که با گوش زد کردن موضوعات به مسئولان نقشی در برطرف کردن مشکلات جامعه داشته باشند.
او به رسانه‌ها نیز توصیه کرد: رسانه‌ها کارکرد بسیار مهمی در جامعه دارند و در کنار مسئولان اگر قرار بگیرند در خواهیم یافت که مشکلات قشر محروم جامعه بیش از پیش در معرض دید قرار خواهد گرفت و این آمال کاهش محسوسی خواهد داشت.
مصطفی اژدری، رئیس سابق سازمان بسیج رسانه فارس نیز در این مراسم هدف از برگزاری جشنواره ابوذر را شناسایی، ایجاد انگیزه، شور و نشاط در اصحاب رسانه و بررسی چالش‌ها و معضلاتی عنوان کرد که توسط بزرگان نظام و دولتمردان مطرح شده است.
ابراهیم شیشه گر دبیر سومین دوره جشنواره رسانه ای ابوذر فارس نیز با تصریح اینکه برای ششمین سال متوالی این جشنواره در سطح کشور و سومین سال در استان فارس در دستور برگزاری قرار گرفت، گفت: در هشت محور خبر، یادداشت و مقاله، گام دوم انقلاب، گزارش، مصاحبه، تیتر و عکس ۱۴۰ اثر به دبیرخانه سومین جشنواره در استان فارس ارسال شد که آثار ١۴ نفر به عنوان آثار منتخب معرفی شدند.
شیشه گر اضافه کرد: احمدرضا سهرابی در بخش کاریکاتور ، آقای مجتبی اشرافی بخش فیلم کوتاه و خانم مژده عینی در بخش خبر عنوان شایسته تقدیر را کسب نمودند.


همچنین خانم فاطمه ابراهیمی (گزارش در هفت برکه) ، راضیه نجار و سعید رضا امیرآبادی نیز عناوین اول تا سوم بخش گزارش را از آن خود کردند.در این بخش آقای محسن نیدانی نیز حائز عنوان شایسته تقدیر شد.
وی افزود: در بخش تیتر خانم فاطمه ایزدی عنوان نخست و در بخش مقاله و یادداشت سرکار خانم سیده سمیرا متین نژاد و آقای سعیدرضا امیرآبادی به عنوان نفرات برگزیده جشنواره امسال انتخاب شدند.
دبیر سومین دوره جشنواره رسانه ای ابوذر اضافه کرد: در بخش مصاحبه نیز آقای محسن نیدانی و خانم مریم رضایی برگزیده شدند. همچنین آقایان هاشم عرفان منش و امیر صادقیان نیز به عنوان برگزیدگان بخش عکس سومین جشنواره ابوذر فارس انتخاب شدند.
وی همچنین با بیان اینکه آثار منتخبین استان فارس به مرحله کشوری ارسال می‌شود، ابراز امیدواری کرد که در مرحله کشوری این جشنواره شاهد رتبه‌های برتر از استان فارس باشیم.


لازم به ذکر است در پایان این مراسم سرگرد رضایی به عنوان مسئول جدید بسیج رسانه فارس معارفه گردید.

پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)
ارسال دیدگاه