کد خبر: 9001

تاریخ انتشار: فروردین ۹, ۱۴۰۰

بیانیه دوم تشکل بانوان گراش به مناسبت نیمه شعبان

در سال روز پر برکت و سراسر نور میلاد منجی بشریت تشکل بانوان گراش دومین بیانیه خود را برای گراش انقلابی برای انتشار ارسال کرده است که بدین شرح می باشد. به نام خداوندی سبحان روز نیمه‌ی شعبان سالروز میلاد خجسته‌ی حضرت ولیّ‌عصر از ایام‌الله است چرا که نویدبخش ظهور حاکمیتِ توحید بر همه‌ی عرصه‌های […]

در سال روز پر برکت و سراسر نور میلاد منجی بشریت تشکل بانوان گراش دومین بیانیه خود را برای گراش انقلابی برای انتشار ارسال کرده است که بدین شرح می باشد.

به نام خداوندی سبحان

روز نیمه‌ی شعبان سالروز میلاد خجسته‌ی حضرت ولیّ‌عصر از ایام‌الله است چرا که نویدبخش ظهور حاکمیتِ توحید بر همه‌ی عرصه‌های زندگیِ انسان درجهان می‌باشد؛ میلادِ امامی را تبریک می‌گوییم که می‌تواند آرزوی تمامیِ آزادگان و مظلومان و عدالت خواهانِ جهان را تحقق بخشد.

بحمدالله امروز ما در بین‌الطلوعین زندگی می‌کنیم و این به همان معناست که سیاهی دیگر برنمی‌گردد و سپیدی روزافزون می‌شود؛ انقلاب اسلامی برای ظهورِ تمدن‌سازی در عصر غیبت آمد تا زمینه‌ساز ظهورِ زیبایی‌ها و محبت‌ها باشد.

البته استکبارِ جهانی که از انقلاب اسلامی آسیب دید، تلاش می‌کند در همه‌ی عرصه‌ها مانع ظهورِ این تمدن باشد و به موازات آن سعی دارد با بهره‌گیری از فضای مجازی و مدیریتِ ظالمانه‌ی آن، هویتِ انقلابی را از فرزندانِ این سرزمین، خاصّه زنان و دخترانِ این مرز‌و‌بوم بگیرد تا سستی جایگزین عزّت و مقاومت شود. غافل از اینکه ناخدای این کشتی و نایبِ آن بیدارند.

حال نوبتِ ماست که اگر به راستی خود را منتطر می‌دانیم، جانانه قدم در‌این‌راه گذاشته و در مقابلِ ترفند‌های ضدفرهنگیِ استکبار بایستیم. ولی متاسفانه دیده می‌شود آن دغدغه‌ی منتظرانه‌ی رهبری در حوزه فرهنگ در بعضی از مسئولین جاری نیست و خواسته یا ناخواسته زمینه‌ی خلاف آن را فراهم می‌کنند، با این عنوان که : مسایلِ مهم‌تری برای رسیدگی وجود دارد. آن‌ها از جریان پشت صحنه که بسیار منظم و هدف‌دار است، غافلند و این غفلت و نداشتنِ تحلیلِ مناسبِ فرهنگی، زمینه ساز توسعه‌ی ناهنجاری در جامعه است.

مردم دغدغه‌مندِ شهر گراش، به رسانه‌های خبری و فرهنگی و سیاسی یادآور می‌شوند که رسالتِ خویش را بشناسند و به جِدّ در راستای تحققِ دولت کریمه‌ی مهدوی قدم‌های بایسته و شایسته‌ای برداشته و پاسداری از هنجارهای ارزشیِ آن را سر لوحه‌ی کار خود قرار دهند.

ما زنان شهر گراش با خواهرانِ خویش در شهرهای منطقه، همدل، همزبان و هم‌پیمان بوده و با آنها میثاقِ مودت داریم که همه از کیانِ اسلامی دفاع کنیم و در مقابلِ عواملی که مانعِ ظهور تمدن‌ساز در عصر غیبت هستند مبارزه‌ای مستمر، عمیق و آگاهانه داشته باشیم.

مدرسه علمیه الزهرا علیهاالسلام

بسیج جامعه زنان

شبکه سایبری انقلاب اسلامی خواهران

جمعِ کثیری از زنان منتظر شهر گراش

پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :3

 • بهار

  تاریخ :

  0 - 0

  احسنت، وادادگی انقلابیون بسه دیگه
  تا کی باید از ساده لوحی بعضی همشهریان سو استفاده بشه و قبح برخی کارا رو بشکنن اونم به اسم وحدت، امان از عمروعاص ها و امان از اشعری ها

  پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

 • تسنیم

  تاریخ :

  0 - 0

  👌
  واقعا لازم بود این بیانیه بیاد و جمع کنه ولی خداییش مسئولین یه فکری برا پارکی چیزی باشن خانوما راحت بتونن ورزش کنن و این داستانا نداشته باشیم

  پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

 • محمدامین

  تاریخ :

  0 - 0

  ان شالله خدا خیرتون بده و توفیق دفاع از تفکر و عفت فاطمی رو همیشه نصیبتون کنا که ثابت قدم پای حفظ ارزش ها بایستین.
  از خدا براتون بهترین تفیقات و برکات رو مسئلت میکنیم

  پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان