کد خبر: 9344

تاریخ انتشار: اسفند ۷, ۱۴۰۰

اورژانس ۱۱۵ گراش هوشمند شد 

اورژانس ۱۱۵ گراش هوشمند شد  به گزارش گراش انقلابی به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی گراش : با نصب و راه اندازی سامانه هوشمند آسایار، اورژانس ۱۱۵ گراش هوشمند شد. دکتر علی اصغر خالقی معاون درمان دانشکده علوم پزشکی گراش: اورژانس گراش از اول اسفند ماه ۱۴۰۰ با نصب و […]

اورژانس ۱۱۵ گراش هوشمند شد 

به گزارش گراش انقلابی به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی گراش : با نصب و راه اندازی سامانه هوشمند آسایار، اورژانس ۱۱۵ گراش هوشمند شد.

دکتر علی اصغر خالقی معاون درمان دانشکده علوم پزشکی گراش: اورژانس گراش از اول اسفند ماه ۱۴۰۰ با نصب و راه اندازی سامانه آسایار بصورت هوشمند و دیجیتال تماس های مددجویان به ۱۱۵ را بصورت خودکار به سامانه متصل و اپراتور های دیسپچ پس از تریاژ تلفنی و مشاوره های لازم در صورتی که نیاز به اعزام آمبولانس باشد از طریق الکترونیکی (به گوشی موبایل مخصوص اورژانس) ارسال نموده و تکنسین ها به محل فوریت اعزام می شوند.

دکتر خالقی گفت: نگاه ما نگاه حمایت و گسترش خدمات درمانی از طریق اورژانس به خانه های مردم است و در این مسیر تمام تلاش خود را بکار خواهیم بست و مسئول پیگیر و پر تلاش اورژانس گراش جناب آقای دلخوش را همراهی خواهیم کرد.

ناصر دلخوش رئیس اورژانس ۱۱۵ گراش: خداوند را شاکرم که پس از مدت ها این سامانه نصب و راه اندازی شد و از همه مسئولین گذشته و حال اعم ریاست محترم دانشکده، معاونین، متخصصین فنی و همکاران خودم که برای تحقق این امر تلاش و همراهی نمودند کمال تشکر را دارم.
رئیس اورژانس گراش خاطرنشان کرد: با آمدن آسایار کلیه ارتباطات بین مردم، مرکز پیام و پایگاه‌های اورژانس هوشمند و دیجیتالی شده و در لحظه قابل رصد و مدیریت (هم در شهرستان و هم در کشور) می شود و برای استخراج آمار ها و موارد مورد نیاز دیگر نیاز به کاغذ و دفتر نداریم و از طریق سیستم با کمترین زمان قابل پیگیری و برنامه ریزی است.

دلخوش بیان کرد: تاکنون برای راه اندازی این سامانه بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان از منابع دولتی هزینه شده است. با هماهنگی شرکت مجری کارشناسان مربوط دوهفته در گراش مستقر و ضمن نصب و راه اندازی آموزش های لازم به کلیه پرسنل دیسپچ، تکنسین ها، بیمارستان ها و درمانگاه ها مرتبط با اورژانس بصورتی حضوری ارائه شده است.
وی افزود: ما برای هر آمبولانس یک گوشی موبایل که نرم افزار اورژانس بر روی آن نصب شده تخصیص داده ایم که ارتباط بین مرکز دیسپچ و آمبولانس و بیمارستان را بصورت دیجیتال برقرار می کند.

برای ماموریت های آمبولانس ها فرم های کاغذی حذف شده و برای ثبت مشخصات بیماران و اقدامات درمانی و… می بایست تکنسین ها از گوشی موبایل مخصوص اورژانس استفاده نمایند، لذا ضمن اطلاع رسانی به مردم و شهروندان عزیز به آگاهی می رساند که اگر در مواردی مشاهده نمودند که همکاران ما از گوشی موبایل استفاده می کنند، بمنظور ثبت مشخصات و اقدامات درمانی برای ارسال به بیمارستان و تشکیل پرونده بیمار می باشد که انتظار همراهی مردم عزیز را داریم.

پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :2

 • همکار

  تاریخ :

  0 - 0

  دست مریزا ریس
  واقعا از وقتی که شما اومدی اورژانس احیا شده

  پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

 • دلخوش

  تاریخ :

  0 - 0

  ایول حاج ناصر گل

  پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان

 • وام جدید فرزند آوری چقدر است؟

  بانک مرکزی اعلام کرد: برای فرزند دوم ۶۰ و برای فرزند سوم ۹۰ میلیون وام. بانک مرکزی در سال جدید برای فرزندانی که بعد از ۱۴۰۰ به دنیا آمده‌اند، وام قرض‌الحسنه ۳۰، ۶۰، ۹۰، ۱۲۰…

 • طبق روال هر سال

  شعرا با رهبر انقلاب دیدار کردند

    در شب ولادت کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع)، جمعی از اهالی شعر میهمان رهبر انقلاب شدند.   جمعی از اهالی شعر میهمان در شب ولادت کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع)…

 • احتمال اجرای آزمایشی طرح استفاده از کارت بانکی به جای کارت سوخت

  *♦️احتمال اجرای آزمایشی طرح استفاده از کارت بانکی به جای کارت سوخت* 🔹مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی: باید زیرساختی فراهم شود تا همزمان با اینکه افراد کارت بانکی خود را برای پرداخت…

 • اردو جهادی دانشجویان

  به‌گزارش گراش انقلابی به نقل از جهادگران| برگزاری اردو جهادی آموزشی در قالب پویش ملی لبخند ایران به همت دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان پردیس امیرکبیر در حاشیه‌شهر کرج، استان #البرز   🇮🇷 #لبخند_ایران * [jahadgaran](https://ble.ir/jahadgaran)…